• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Maj 2015

reklama
Asiaf Ciebie tez nie ma na liście dopiszcie się proszę. Jutro zaczynasz 13 tydz czyli dziś masz 11 tydz 6 dz czy 12 tydz 6dz? Bo teraz 7 dni to spora różnica a jedni mówią ze jak są w 13 tydz 1 dz ze są w 13 inni 14. Wg mnie to już 14
 
Ja mam 12 tyg i ktoryms tam dzień ( nie wiem ktory bo mi sie na kom sowaczki nie wyswietlaja :( ) wiec jestem w 13 tygodniu. Jak ktos ma 13 tydzien i 0 dni to skończyl 13 tudzien a jak ma 13 tyd i 1 dzien to juz jest w 14 tygodniu az do 13 tyg i 6 dni.
 
reklama
Asiaf dziś pani ginekolog mi powiedziała tak,nie mogę się sugerować ostatnią miesiączka bo wychodzi mi 17 tc a tak naprawdę mam 12tc i 5 dni z usg tzn.ze za dwa dni będę w 13 tyg ciąży i mam podawać datę porodu zamiast ostatniej miesiączki.
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry