reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Ja mam wizyte teraz 13 ale mam w poniedziałek znów zbadac mocz , morfologie i HBa1c i w środe między pacjentkami podrzucić wyniki. Zamierzam go uświadomić że jeśli nadal mały sie nie obróci ma mnie zaraz ciąć bo za bardzo panikuje.
Katla w pierwszej ciąży termin miałam na 25 lutego i tez młodemu się nie spieszyło. Ale ja sie bałam ze urodze 29 lutego i robiłam wiele by poród przyspieszyć :-D i młody sie urodził 28

Tak z ciekawości co robiłaś żeby przyspieszyc poród?
 
reklama
Szybko ale ponoć znów koszmarnie pękłam. Zresztą lekarz który mnie szyl to jakiś rzeźnik i złożę na niego skargę ;-)
 
Mam nadzieję,że dojdziesz szybko do siebie i bedzie się dobrze goić. A q szpitalu niestety na kogo trafisz na tego benc...tez się modlę żeby nie trafić na jedną "przesympatyczna" panią doktor...bo chyba nie urodzę jak ją zobacze...brr wstrętna baba
Fajnie,że już masz Malutką koło siebie☺oczywiście poprosimy o zdjęcie jak znajdziesz wolną chwilkę
 
reklama
:-)
 

Załączniki

  • 1430546853268.jpg
    1430546853268.jpg
    13,5 KB · Wyświetleń: 91
Do góry