reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Będę w galeri to przymierze te buciki malemu jak już jest infob, że fajne z pierwszej ręki ☺
Lafragola a Ty Mię nosisz w Tuli z tyłu , nie umiem Go tam wsadzić .....
 
reklama
Migotka z tyłu noszę jak jest mąż obok hehe ;) też mi to nie idzie bo myślę że mi spadnie przy wkładaniu tak się wierci. My mamy Tule pixelated ściągnęłam ją z USA bo zachorowałam na punkcie tego wzoru :) Mąż nie wie ile kosztowała i niech tak zostanie ;) Załączam zdjęcie firmowe Tuli żeby nie było że to ja na zdjęciu ;)
ImageUploadedByForum BabyBoom1459805006.634127.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1459805006.634127.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1459805006.634127.jpg
    42,1 KB · Wyświetleń: 450
Moja kochana córka chyba po raz enty przechodzi jakiś lęk separacyjny. 5 kwietnia ma 11 mc i od ok tygodnia gdzie się nie ruszę bez niej to płacz, nawet jak z tatą zostaje a ja idę się umyć. Już było dobrze bo wcześniej tak jakby to przechodziła i się wyciszyło, a teraz znowu. Też tak macie? A druga sprawa to przed snem bardzo mocno pociera się o uszy czasami aż widać małe zadrapania za uszkami. Byłam u pediatry żeby sprawdził czy nie ma jakiegoś zapalenia uszu i wszystko ok. Też się zastanawiam czy nie ma jakiejś nadwrażliwości słuchowej, no chyba że to normalne a ja świruje. Nie wiem co mam o tym myśleć. Spotykałyście się z czymś takim? A mam jeszcze jedno pytanie odnośnie czyszczenia uszu. Jak czyścicie uszy swojemu potomstwu [emoji854]Jak byłam u pediatry to powiedział że mała ma dużo woskowiny, ale nic nie wspominał żeby coś zakraplać na jej rozpuszczenie. Do tej pory przy myciu głowy myłam tylko wodą i patyczkiem wycierałam muszelkę nic jej nie wkładałam do ucha i się zastanawiam czy jednak nie powinnam czyścić jej uszu bardziej dokładnej. Wiem że nie należy też za bardzo w uszy ingerować bo ta woskowina to naturalna ochrona. To jak z tymi uszami u was? [emoji846]
 
Cudowna ta Tula :)
Co do uszu to robimy tak jak Ty, u Kuby czasami sporo tej woskowiny widać, ale nie ingeruję zbytnio. Też jestem ciekawa, bo może powinniśmy coś z tym więcej robić.
 
Lafragola piękna Tula! Ceny niektorych powalają ☺
Co do uszu to ja sir wlasnie musze umówić do laryngologa i kupic cos na woskowine, żeby wypłynęła. Tylko Tymkowi w szpitalu wyszlo przy badaniu , że nie slyszy na jedno ucho potem byla powtórka badania i jest ok ale, że moja siostra nie slyszy na jedno ucho to Tymek dostal skierowanie do poradni.Tak więc nam Pani doktor podczas badania wczesniejszego zalecila zastosować plyn do uszek , żeby rozpuścić woskowinę bo mial nią przytkane uszy...Tymek też czasami stuka sobie w uszy...może to ta woskowina mnie raz się zdarzyło, że mega bolaly mnie uszy jak sie zatkały...
A jeszcze a propos attipasków koleżanka mi dziś powiedziała , że rehabilitantka jej synka bardzo polecała te buciki ☺
U nas lęku wiekszego niż zwykle nie zauwazylam ☺
 
Migotka, ja biorę po pachy i wrzucam samolotem przez prawe ramię. Na początku mała trochę się spinała, ale teraz to bardzo lubi. Robie jej takie wygibasy też bez nosidla; ) ćwicz kolo łóżka lub kanapy, nawet na kolanach jak bardzo się boisz. Noszenie na plecach to rzeczywiście nowa jakość w porównaniu z noszeniem z przodu. Polecam.
To my wczoraj ;)
Niestety chodzenie samemu coraz częściej wygrywa z noszeniem przez mamusie :(
 

Załączniki

  • 1459889161776.jpg
    1459889161776.jpg
    52,3 KB · Wyświetleń: 68
Attipasy są bardzo fajne ale mej córce zsuwają sie z nóg po kilku minutach. Nie ma sensu jej co chwilę poprawiać. Poza tym uważam ze to tylko rozwiązanie do domu. Na dwór bym chyba nie ubrała. A w domu to wolę ja mieć na boso.
 
Maja 86 dobrze wiedzieć bo właśnie zastanawiam się nad tymi butami :) Maja86 czy to Ty kiedyś pisałaś że nie szczepisz córki na nic? Zazdroszczę wyjazdu ;) Gdzie kupiłaś te buciki co córka ma na zdjęciu? My mamy jedną pare niechodków bo uznałam że nie ma sensu kupować więcej skoro córka jeździła w śpiworku, ale dzisiaj w Warszawie było 23 w cieniu i musiałam jej ściągnąć niechodki bo są za ciepłe i była w samych skarpetkach :) Teraz nam się nie opłaca kupować niechodków letnich bo już powoli zaczyna stawiać pierwsze kroki.
Migotka a może pamiętasz co wam zalecił ten laryngolog do rozpuszczania woskowiny?
 
reklama
W maju odbieram swoje mieszkanie na które czekam rok i im bliżej tym dłużej się wydaje. Jestem przerażona przeprowadzką, pakowaniem wszystkich gratów, wykończeniem mieszkania i tym jak córka zareaguje na nowe miejsce do spania.
 
Do góry