reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maja 10.10.2012 waga 1600g 30 tydzień ciąży

super wiesci teraz to juz z górki ,dzielna córka i dzielna mama:-):-)
mocno trzymam kciuki zeby ta silna kruszyna byla na swięta w domku
pozdrawiamy
 
reklama
Z dnia na dzień coraz bardziej się cieszę i równocześnie martwię, żeby znów coś nie wypadło..
Pani doktor powiedziała, że jak chirurdzy stwierdza że ta torbiel jest niegroźna( czyli że się nie będzie powiększać) i Maja będzie ładnie jeść z butelki to pójdziemy do domu. Dziś pierwszy raz ja rozbierałam do kąpania a potem ja ubrałam i nakarmiłam. Zjadła 45 ml w 10 minut ;D i zasnęła u mamy na rękach :)
 
Pekinie je Maja. U nas na początku 30 ml Kurczak potrafił męczyć nawet 1,5 godziny. Będzie dobrze, nie martw się na zapas. To co piszesz napawa optymizmem :)
 
Ostatnia edycja:
Tak wlasnie jest z wczesniaczkami. Dwa kroki do przodu i jeden w tyl i tak w kolko.
Trzymamy kiuki aby operacje sie udala i juz bylo tylko z gorki i do przodu.
 
reklama
Do góry