reklama

Maja :)

Temat na forum 'Gratulacje' rozpoczęty przez justyna_b, 19 Lipiec 2010.

1. justyna_b

justyna_b Początkująca w BB

Jestem świeżo upieczona mamą Maji. Jak większość mam borykam się z codziennymi problemami mojego maleństwa. Przechodzimy kolki, wysypkę na twarzy, niespokojny sen, ale najważniejsze to się nie poddawać :)

Ostatnia edycja: 19 Lipiec 2010
  2. natusa1988

natusa1988 Mamusia Maksia i Aleksa

Gratulacja i powodzenia w tych codziennych problemach z Pszczółką :tak: Za jakiś czas dzidzia odwdzięczy Ci się przepięknym uśmiechem (ja parę dni temu otrzymałam taką wspaniałą nagrodę od mojego Alusia :-D).

3. reklama
  4. justyna_b

justyna_b Początkująca w BB

Ja też gratuluję przepięknych pociech :) a co do uśmiechu właśnie wczoraj moja Pszczółka zaserwowała mi i tacie przepiękny uśmiech i przyznam szczerze, że jest to coś pięknego :) uczucie jakie towarzyszy tak w sumie banalnej rzeczy jest nie do opisania :) Początki naprawde były trudne, ale teraz z dnia na dzień jest coraz lepiej i każdy najdrobniejszy gest dziecka jest czymś ogromnym :)

5. Shyla

Shyla Mama lutowa i sierpniowa

Również gratuluje :-)
    Ja nie długo tez będę tulić moje maleństwo :-)

6. tinka107

tinka107 mama Gabrysi

Ja również gratuluję dzidzi!!!!!!!!A wszelkimi trudnościami i niepowodzeniami się nie martw, wszystko dla ludzi:)sił i cierpliwości życzę.Za niedługi czas będziesz się z tego śmiała, będziesz wspominać i nawet za tym zatęsknisz:)

7. tinka107

tinka107 mama Gabrysi

A tobie Shyla powodzenia życzę i szczęsliwego rozwiązania

8. cosmolady

cosmolady grudzień '06, maj '08

Gratuluję Pszczółki Mai

9. lolkak

lolkak Październikowa Mama Mai

Gratulacje dla mamy i dla małej :-) Powodzenia :-)

10. reklama
  11. DOROTA9876

DOROTA9876 Zaciekawiona BB

Śliczny aniołek:]

12. stop&stare

stop&stare Zaciekawiona BB

Gratuluję ślicznej córeczki:)

Poleć forum