reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

U nas wczoraj od 21.30 przez rowno trzy godziny silna kolka. To nie byl nawet placz, to byl krzyk. Myslalam, ze poplacze sie razem z nia. A dzis juz usmiechy. Oby wieczor byl spokojny.
 
reklama
U nas tez dzis gorszy dzien, maly jest strasznie marudny... Sam nie wie czego chce. Mam nadzieje ze jutro bedzie lepiej, wkoncu upragniony weekend wiec troszke sobie odpoczne[emoji57] dziewczyny czy macie lezaczki bujaczki dla waszych maluchow? I czy juz kladziecie dzieciaczki?

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
dziewczyny czy macie lezaczki bujaczki dla waszych maluchow? I czy juz kladziecie dzieciaczki?

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom

Tak, zaczęłam korzystać jak Filip miał 8 tygodni. I zabawa przy tym jest przednia, u nas to strzał w dziesiątkę :). Nadrabiam domowe porządki bo syn mi zasnął o 16 i śpi do teraz, czuję że w nocy będzie wesoło ;)[/QUOTE]
 
Wieczor spiacy, o 21.30 juz sen no to ja tez. Pote pobudka klo polnocy, karmienie i pobudka o 7, wlsnie konczymy sie karmic, mose jeszcze zlapiemy troche snu... mocno na to licze, bo pogoda tak deszczoa, ze ewidentnie na sen. Moze Malentas tez jeszcze poczuje potrzebe.
A jak Wasz wieczor?
 
u nas kolacja o 9 pobudka o 3 i 6 na jedzonko, bez płaczu ale były problemy z zaśnięciem.
Teraz czekam aż się obudzi ...
moje dziecie ma chyba katar:( wczoraj zakupiłam aspirator aby wyczyścić nosek a dzisiaj chyba będzie potrzebny na katar:(
 
Witam dziewczyny. Ja dzisiaj jestem dumna z mojej córki spi juz 3h i nawet dala mi posprzątać.
u nas kolacja o 9 pobudka o 3 i 6 na jedzonko, bez płaczu ale były problemy z zaśnięciem.
Teraz czekam aż się obudzi ...
moje dziecie ma chyba katar:( wczoraj zakupiłam aspirator aby wyczyścić nosek a dzisiaj chyba będzie potrzebny na katar:(
My fride używamy codziennie z racji tego ropiejącego oczka moze to nie katar tylko trzeba ten nosek wyczyścić ponieważ te nasze szkraby jedzą w pozycji leżącej to w nosku zbierają się też resztki pokarmu
 
reklama
Wieczor spiacy, o 21.30 juz sen no to ja tez. Pote pobudka klo polnocy, karmienie i pobudka o 7, wlsnie konczymy sie karmic, mose jeszcze zlapiemy troche snu... mocno na to licze, bo pogoda tak deszczoa, ze ewidentnie na sen. Moze Malentas tez jeszcze poczuje potrzebe.
A jak Wasz wieczor?
U nas wczoraj wieczorkiem niunia jeszcze troche marudna po tym szczepieniu ale noc bez temp. wiec fajnie teraz jeszcze walczymy z tym kanalikiem łzowym ale na to potrzeba czasu i cierpliwosci
 
Do góry