reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Dzień dobry :) My już nie śpimy,Aleks o 5 chciał się pobawić,przed chwilą skończyliśmy i postanowiłam coś zjeść.Jak u was?
 
Witam dziewczynki. Moja dama wczoraj w dzień tez obraziła sie na jedzenie a dzisiaj w nocy mogłaby jeść non stop. Milej niedzieli Wam życzę
 
Hejka:)
Odzywam się i ja po weekendzie ogórkowym. U nas nocki idealne, tyle że coraz wcześniej wstaje, dzisiaj o 4.30. Co do aspiratorka do noska to używam codziennie, kilka min. przed użyciem zakraplam nosek solą fizjologiczną żeby zmiękczyć "zawartość ":-) :)

Dziewczyny macie jakieś plany na wakacje, wyjeżdżacie gdzieś z pociechami? Bo mnie nosi, choćby na cały dzień gdzieś się ruszyć, ale ciągle bije się z myślami, bo to byłaby duża wyprawa, tym bardziej że nie karmię piersią. No ale za rok na pewno pojedziemy.

Miłego wieczoru i spokojnej nocy:)
 
Dzien dobry dziewczynki[emoji4] u nas bylo ciezko w weekend... Ciagle ten brzuch nas meczy. Chyba jestesmy w samym centrum bolesci bo wyczytalam ze najabrdziej bol brzucha dokucza miedzy 6 a 8 tyg zycia. A my w srode bedziemy mieli 7 tydz.

Milego dnia, a ja moze jeszcze zasne jak mi maly pozwoli[emoji4]

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
mamamiłka przypomniało mi się jeszcze, że jak Filip miał kolki to tańczyłam z nim na rękach. Pomagało. Aż sobie przypomniałam kroki pierwszego tańca z wesela:). Jeszcze chwilka i przejdzie. Wiem co przeżywasz, ja momentami płakałam razem z synkiem z tej bezradności, ale znalazłam sposób na kolki i Wam też tego życzę z całego serca.
A karmisz piersią? Bo jak nie to są specjalne mleka na kolki, np. Bebilon ma na kolki i zaparcia.
Mam jeszcze pytanie z innej beczki: jak usypiacie swoje maluchy. Bo mój zaśnie tylko na rękach, a jak go odkładam to zaraz się budzi i w efekcie końcowym śpi na rękach. Oczywiście też są dni kiedy woli łóżko, ale ich jest w zdecydowanej mniejszości :(
 
u nas też cięzki weekend dokucza nam brzuszek, mamy 8 tydzień a kolki sie nasilają:( spanie tylko w foteliku i szumiącym misiem, ale to raczej nie jest zdrowe na jego kręgosłup:( w łóżeczku się wierci i napina:(
wakacje eh ja marze o całej przespanej nocy...
 
Witam. Na brzuszek dla małej u nas pomógł debridat, bo tez miała problemy. Była marudna, słabo przybierala na wadze przez ok 2 tygodnie. Miała bolesne skurcze, które ją wybudzały.po podaniu leku inne dziecko, chociaż nadal coś się dzieje, to jest znaczna poprawa. Lk na receptę, ale może warto spróbować.
 
reklama
Do góry