reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

perelka83-ja woj.śląskie
perelka83-nosidełka ergonomicznego używasz?
Wczoraj Aleks przespał 5 godzin od 17 do 22 po czym ładnie przespał noc z jedną pobudką na karmienie :D Dzisiaj przed 5 pobudka o 6 zabawa no i później o 11 zrobiliśmy spacerek niestety był śpiący i marudził cały czas :/
Co do zabawek to mamy:karuzelę z grzechotkami nad łóżeczkiem,4misie które też grzechoczą w tym jeden króliczek który cały czas mu towarzyszy bo jest przypinany do wózka itp. :) ,misie zwykłe,jedną grzechotkę gryzaczek,3zwykłe grzechotki i jeszcze zabawki doczepiane do wózka tyle,że do gondoli nie pasują :/
 
reklama
Witamy się z rana.
Wczoraj cały dzień spędziliśmy w domu, było deszczowo i burzowo. Stwierdziłam, że już się nie wypogodzi i o 17 wykąpałam Młodego i wyjmując go z wanienki zaswieciło słońce. Noż cholera:wściekła/y:.
Ale dzisiaj nadrobimy bo zapowiada się ładny dzień.
Też nawilżam powietrze w pokoju w którym śpimy, głównie dlatego że okazało się w 2 tygodniu życia Filipa, że ma wiotkość krtani i lekarz zalecił żeby w pokoju była odpowiednia wilgotność na noc, dlatego zakupilismy nawilżacz powietrza. Świetnie się też sprawdza podczas upałów z połączeniem z wiatrakiem. Wychodzimy wtedy do innego pomieszczenia i włączamy te dwie maszyny na 10 min. Rewelacja:).

Z tego co czytam to mamy te same zabawki. No i mój pałąk też nie pasuje do wózka ;)

My sobie mieszkamy w woj. podkarpackim.

Perełka jak sytuacja z katarkiem?
 
Witam :) Śliczny dzień się zapowiada u nas.Aleks dzisiaj kończy 2 miesiące :D jak ten czas szybko leci..
My też używamy nawilżacza i również się sprawdza :)
 
Sto lat sto lat dla Aleksa:) Niech rośnie duży i silny.

A z tym nosidełkiem ergonomicznym też się zastanawiam, tylko gdzieś wyczytałam że je można używać od 6 m-ca. A jak to jest z utrzymaniem główki w tym nosidełku? Bo Filip jak go trzymam w pozycji pionowej to ma trochę głowę niestabilną i muszę podtrzymywać.

My już spacerujemy:)
 
Witam się tylko na chwilkę.
Co do kolek u dzieci: nie dajcie sobie wmówić lekarzom, że trzeba przetrwać, że Espumisan, że Dicoflor. Wiedzą doskonale o kroplach SabSimplex niestety dostępne tylko z Niemiec, ale warto popytać, poszukać na olx, Kochane będzie jak ręką odjal, Wy odetchniecie i ulzycie dzieciom.
Pozdrawiamy.

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja tez polecam sabsimplex. Kupowałam z Niemiec. Piszą w sieci ze ma aspartam ale w ulotce tego w składzie nie znalazłam. Naprawdę warto dać te 10€ i ściągnąć, pomaga naprawdę i szybko. Ulga dla dziecka i dla Was.


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry