reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Kasia0121 rozbawilas mnie tym tancem[emoji38]. Ja karmie piersia wiec niestety mam male pole manewru... Dzis nawet poszla w obroty suszarka i w sumie podzialalo[emoji4] od wczoraj spinal sie na kupe a dzis po ogrzaniu brzuszka suszarka zrobil taka ze az kapac go musialam[emoji33] ulzylo i mi i Milkowi[emoji1]. Pediatra polecila nam biogaje na brzuszek, powiem Wam dziadostwo kosztowalo prawie 50 zl a wcale nie pomaga. Ale daje mu i espumisan i ta biogaje moze na afekty trzeba poczekac. Wsystko bym zrobila zeby tylko mu to przeszlo, nie moge patrzec jak sie tak meczy.

Ja nie mam problemu z usypianiem malego, potrafi zasypiac w swoim lozeczku sluchajac pozytywki z karuzelki i patrzac na misie nad nim. Ale bylo tak ze potrafil usnac tylko na rekach a jak sie go odkladalo to oczy jak 5 zl, dosyc szybko mu to przeszlo. Widocznie w tym czasie potrzebowal mojej bliskosci.


Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzien dobry[emoji4] my juz dzien zaczelismy po 4, teraz sie bujamy w lezaczku bujaczku.

Co tu taka cisza???

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mi chyba ktoś podmienił dziecko. Nie śpimy od 3.30. Filip dopiero teraz zasnął i to na rękach. Nie wiem jak przetrwam dzisiejszy dzień, a jeszcze żar się leje z niebao_O
 
Witam :) My mieliśmy pobudkę o 4 a ok.6 Aleks stwierdził,że pobawi się z mamą.Teraz się bawi z tatą.U nas też dzisiaj gorąco.
 
Uff unormowało się. Trochę odespaliśmy noc. Od razu czuję się lepiej.
Filip właśnie ma na koncie pierwszą zniszczoną zabawkę. Uporał się z pluszakiem wiszącym w leżaczku. Jakie było wielkie zdziwienie że udało mu się zerwać ośmiornicę. Będzie psuj.:)
A swoją drogą to powinni robić bardziej wytrzymałe zabawki, tym bardziej że Trochę ten leżaczek kosztował o_O

A skoro już przeszłam do tematu zabawek, to co kupujecie maluchom?
 
Hej dziewczyny. U nas raz lepiej, raz gorzej. Teraz mam wsparcie, wiec lzej. Ale mimo wszystko to caly czas kolki, kolki, coolki. Czy u kogos sie to dziadostwo juz skonczylo? Pomiedzy kolkami usmiechy, przynajmniej wtedy wiem, ze to radosne malenstwo. Jakie jest zycie po kolkach?
 
Kasia0121 faktycznie robia teraz taka tandete ze trzeba uwazac. Moj synek ma na chwile obecna 2 grzechotki jedna piszczalke kotka, misia przytulanke, pluszaki na karuzelce, lezaczku i macie.

Hahjahob wiem co czujesz.. Moj synek co prawda nie ma kolek ale meczy go ten brzuch. Czasami tylko zaplacze z tego powodu ale na chwile, ciagle sie spina i to meczy i go i mnie. Tez juz sie nie moge doczekac kiedy to minie, to moje pierwsze dziecko i nie mialam bladego pojecia ze maluszki zmagaja sie z takimi bolami[emoji51]. Na przyszlosc bede madrzejsza o te doswiadczenia. Co do meza, czym cie wkurza?? Moj mnie tez, ciage gada ze zmeczony nie wyspany, a ja co mam powiedziec... Tak na serio to obydwoje chodzimy jak zmory ale co tam jak popatrzymy na maluszka to nam wszystko mija[emoji7]

P.S. moje dziecko spalo po kapieli i karmieniu od 21 do 3[emoji1] i potem karmienie pieluszka i wstalismy przed 6 znowu karmienie poranna pielegnacja i spacerek 2h[emoji4] bo taki upal ma byc ze pewnie dopiero wieczorem wyjdziemy.

Milego upalnego dnia dziewczynki[emoji41]

Napisane na LG-K580 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej dziewczyny. U nas raz lepiej, raz gorzej. Teraz mam wsparcie, wiec lzej. Ale mimo wszystko to caly czas kolki, kolki, coolki. Czy u kogos sie to dziadostwo juz skonczylo? Pomiedzy kolkami usmiechy, przynajmniej wtedy wiem, ze to radosne malenstwo. Jakie jest zycie po kolkach?
a jak karmisz mm? mój miał kolki dochodziło do 11 h dziennie zmieniliśmy mleko na humano antykolkowe i dużo lepiej ale ostatnimi dniami troche bardziej boli brzuch bylismy wcozraj u pani doktor i poleciła dicoflor dzisiaj jest lepiej ale jak widze ze się napina sadzam w nosideło masuje brzuch i dociskam nogi do brzuszka aby gazy odeszły i pomaga.
u nas pojawił sie kaszel i dzisiaj katar... narazie infekcji nie ma czekamy do piątku czy sie pojawi podajemy wit c i wapno
 
reklama
a i jeszcze dziecko musi miec wilgoc pani doktor kazała wieszac mokre pranie na łozeczko a i wydaje mi sie ze dziecko ma chłodniej, przy tych upałach dobra opcja


skad dziewczyny jestescie?
ja woj łódzkie
 
Do góry