reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Też się obudziłam o 3:55 i nie spałam do 5:30... Co kilka dni trafia mi się taka przerywana noc. Na dodatek o 5:00 zachciało mi się wymiotować, mimo że żołądek kompletnie pusty. Więc tak mnie wyszarpało, że aż rozbolał, trochę żółci wyleciało, ale za to w końcu zasnęłam...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Współczuję takich wrednych tesciowych. Moja może ideałem nie jest ale jest fajna. Nie wtrąca się ale dzwoni, czasem odwiedza, podrzuca jajka od szczęśliwych kur ;) mieszkamy bardzo blisko, blok w blok. Na początku byłam przeciwna ale super mieszkanie wiec pomyślałam czemu nie no i okazało się to super rozwiązaniem bo teście prawie w ogóle nie przychodzą a my zawsze mamy blisko żeby młodego podrzucić w razie czego ;p i wychodzi na to ze my częściej u nich jak oni u nas. Z resztą wnusia kochają ponad życie, rozpieszczaja w ramach rozsądku wiec jest ok

Witam nowe mamusie ;) napiszcie coś więcej o sobie. Skąd jesteście?

Ja dziś na 15.15 mam prenatalne ;) wiec po pracy prosto lecę, doczekać się nie mogę ;) trzymajcie kciuki!!
 
Hej

Witam nowe mamusie

Ja nie piszę, bo sama nie wiem co się ze mną dzieje, nie chce Wam smucic, a ostatnio coraz częściej mam taki stekajacy nastrój. Objawy nic nie mijaja, wachania nastrojów mam coraz gorsze i sił brak, to mnie chyba najbardziej dobija

Któraś napisała, że tesciowa będzie miała pretensje, że nie zostaliście jej o zgodę. U mnie tak ze szwagierka będzie. No bo jak to ona ma PRAWO takie rzeczy wiedziec, a my mamy OBOWIĄZEK ja informować.

U mnie wie o ciąży tylko moja mama, koleżanki z mojej pracy, szef P i niektórzy koledzy z pracy. Nikt ze znajomych i przyjaciół nie wie i póki co dobrze mi z tym

JANKA który ty masz dokładny tydzień i dzień ciąży????

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
U nas to samo.
Maz,mama,brat z zona,szef w pracy bo juz nie pracuje i moje dwie przyjaciolki.
Reszta nie wie i dobrze mi z tym jakos Ci powiem[emoji4]

A co to za smutki Cie biorą?Pogoda?Zle samopoczucie?



Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A tata jak?Bylas mlodsza czy starsza z rodzenstwa?
Moj zmarl jak mialam 18lat.
Z mama moge sie poklocic az dym leci ale za chwile pijemy razek kawe.Szybko oczyszczamy atmosfere[emoji4]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
Jestem najmlodsza z trójki rodzenstwa.
Tata zmarł 10 lat temu. Moj P mówi, że tata mnie kochał tak, że mama musiała odemnie więcej wymagac, żebym wyszła na ludzi. Bardzo by się cieszył. Jak młoda się urodziła była oczkiem w jego głowie. Chodził z nią na spacery, chętnie z nią zostawał. Małego niestety już nie zobaczył. Strasznie mi go brakuje, pomimo upływu lat

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moja jedna siostra i brat i partner Mamy. Pozostali bracia nie wiedza bo jeden pracuje za granica i nie chce mu mowić przez telefon a ten drugi to ten co ma Żonę i te problemy wiec nie chce narazie nic mowić bo nie chce robić im przykrości. Moja koleżanka wie bo mamy dzieci z tego samego rocznika 2013, oba tez jest w ciąży i ma termin na kwiecień [emoji3]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem najmlodsza z trójki rodzenstwa.
Tata zmarł 10 lat temu. Moj P mówi, że tata mnie kochał tak, że mama musiała odemnie więcej wymagac, żebym wyszła na ludzi. Bardzo by się cieszył. Jak młoda się urodziła była oczkiem w jego głowie. Chodził z nią na spacery, chętnie z nią zostawał. Małego niestety już nie zobaczył. Strasznie mi go brakuje, pomimo upływu lat

Napisane na LG-D280 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja tego nie moge powiedziec o moim tacie.Niby był ale..... jak mysle o zmarlych to najpierw przychodza dziadkowie (rodzice mojej mamy)cudowne dziecinstwo miałam z dziadkami[emoji4]Kazdemu dziecku zycze takich dziadkow i babc[emoji4]Strasznie mi ich brakuje[emoji45]

Napisane na SM-G920F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Trzymam kciuki za prenatalne dziewczyny. [emoji8]

Ja dostalam ochrzan od lekarza za przybieranie na wadze upps, 3 kilo na plus. 56 kilo w ubraniu i butach [emoji39] w domu mam kilo mniej jak sie ważę.

 
reklama
Do góry