reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

Dzień dobry:)
Ja dzisiaj wizyta u giną o 15.30 więc już przebieram nogami:)
Mi też teraz pasują sukienki ale nie oversize ale takie bardziej dopasowane:)W tych oversize jestem większa.
Znalazłam parę jeansów na olx ale jakoś się boję że kupię i będę leżeć bo nie będą pasować lub będę zniszczone.



Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

Trzymam kciuki [emoji173]️


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dzień dobry:)
Ja dzisiaj wizyta u giną o 15.30 więc już przebieram nogami:)
Mi też teraz pasują sukienki ale nie oversize ale takie bardziej dopasowane:)W tych oversize jestem większa.
Znalazłam parę jeansów na olx ale jakoś się boję że kupię i będę leżeć bo nie będą pasować lub będę zniszczone.



Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom

Ten czas oczekiwania na wizyte jest szalony :)
My mamuski wariujemy a dzidzius sie z nas smieje :) ten moment na wizycie gdy widzisz tego malego czlowieczka ktory pieknie rosnie i sie wierci jest bezcenny :)
Ale mnie wzielo hihi
Kochana powodzenia na wizycie !!!
Pozniej czekamy na relacje :)
 
Witam po weekendzie [emoji3] piszę mniej wtedy bo Maż i Synek w domu to nie chce z nosem w telefonie chodzić. Ja chodzę w jegginsach i w swoich bluzkach. Nie kupiłam jeszcze nic typowo ciążowego, mam nadzieje, ze takie spodnie nie beda mi potrzebne bo wogóle mi się nie podobają.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Ja jeszcze jeansy ciążowe ok ale jak widzę te wszystkie bluzki odpinane pod biustem w sklepach i takie szaro bure to wychodzę z sklepu prawie z łzami w oczach:(

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry:)
Ja dzisiaj wizyta u giną o 15.30 więc już przebieram nogami:)
Mi też teraz pasują sukienki ale nie oversize ale takie bardziej dopasowane:)W tych oversize jestem większa.
Znalazłam parę jeansów na olx ale jakoś się boję że kupię i będę leżeć bo nie będą pasować lub będę zniszczone.



Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
A ja sobie ustawiam na OLX filtr na moją dzielnice i umawiam się z dziewczynami ze przymierze i jak będą dobre to kupię. Jeszcze nikt nie miał nic przeciwko. Łatwiej nawet kupić ciążowe niż zwykle, bo w pasie zawsze dobrze leżą. Byle kształt nogawek był ok. Ja właśnie siedzę i skracam jedna parę, bo leżały idealnie, ale nogawki 10 cm za długie. Tak to jest jak się nawet 160 nie ma.

A bluzki ciążowe mi się nie podobają, bo wygląda się w nich jak w namiocie. Wolę obcisłe elastyczne bluzeczki które ładnie opinaja i podkreślają brzuszek. Tylko muszą być dłuższe niż zwykle, czym zazwyczaj nie mam problemu przy swoim wzroscie.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Wczoraj byliśmy w kinie.Byla młoda dziewczyna w super futerku,kurtce na moje to ochnik granatowym i kapeluszu plus dlugie czarne wlosy.Wygladala bosko.Jak milion dolarow:)
Wrocilam wkur... na siebie i zła na męża.Ja w płaszczu puchowym i czapce bo śnieg padał.
Ja myślałam że będę wciazy kwitnąca uroda,figura i entuzjazmem a to dupa:(

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A ja sobie ustawiam na OLX filtr na moją dzielnice i umawiam się z dziewczynami ze przymierze i jak będą dobre to kupię. Jeszcze nikt nie miał nic przeciwko. Łatwiej nawet kupić ciążowe niż zwykle, bo w pasie zawsze dobrze leżą. Byle kształt nogawek był ok. Ja właśnie siedzę i skracam jedna parę, bo leżały idealnie, ale nogawki 10 cm za długie. Tak to jest jak się nawet 160 nie ma.

A bluzki ciążowe mi się nie podobają, bo wygląda się w nich jak w namiocie. Wolę obcisłe elastyczne bluzeczki które ładnie opinaja i podkreślają brzuszek. Tylko muszą być dłuższe niż zwykle, czym zazwyczaj nie mam problemu przy swoim wzroscie.

Napisane na HTC Desire 820 w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie o te nogawki chodzi:)
O też muszę ten filtr zalozyc:)

Napisane na SM-G935F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jagi pieczarki robi się jak kotlety, jajko i bułka, smażysz na oleju albo smalcu. Pieczarki przed smażeniem solisz tylko. Są bardzo dobre i na ciepło od razu po usmażeniu ale też na zimno, jako przekąska. Podziwiam Cię, że robisz taką impre. A może ugotuj gar rosołu i np jakieś duszone mięso z ziemniakami i kiszoną kapustą. Mięso i rosół robią się w sumie same ;) Możesz podgrzać, ziemniaczki tylko na świeżo. Po obiedzie postaw na stół śledzie, ze dwie sałatki, jakieś warzywa (ogórki kiszone, konserwowe, pomidorki koktailowe) i półmisek wędlin, pasztet. U mnie teściowa zawsze tak robi na imprezki i to się sprawdza.
Powodzenia na wizycie :)

Ja w normalne dzinsy już nie wchodzę, tzn wchodzę ale mnie cisną. Chodzę w dresie najczęściej a jak gdzieś wychodzę do ludzi ;) to zakładam sukienkę i kupiłam sobie też spodnie w reserved takie na gumkę, ale już też po mały cisną ;)

Ktoś pytał o kolacje. Ostatnio robiłam tortille z warzywami. Placki kupiłam w lidlu gotowe, do tego grilowana pierś z kurczaka (przyprawiona wcześniej odpowiednio), po grilowaniu pokrojona w kosteczkę, do placka wkładasz warzywa - sałata, pomidor, ogórek, cebulka no i ten kurczak (można dodać trochę majonezu lub sosu czosnkowego zrobionego samemu z jogurtu). Zawinąć w placek i jeszcze na chwile na grilla wrzucić aby pita była chrupiąca :) PYCHA. Można też zrobić taką pitę ze szpinakiem, łososiem i suszonymi pomidorami :)
 
reklama
Hej Mamusie :)
Znowu dzisiaj ładnie podpalam :) na siku budziłam sie tylko raz w nocy :) ale za to miałam jakies głupie sny związane z powrotem do pracy po macierzyńskim...
Co do ciążowych ubrań jeszcze nie mam żadnych ale ja mam duzo jakiś sukienek spódniczek tez takich bawełnianych albo takich dresowych wiec we wszystko wchodzę :)
Jedynie co sobie kupiłam to rajstopy ciążowe bo sa bardzo wygodne nakładają sie na cały brzuszek :)



Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry