reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

A jak robiłam w styczniu to miałam 50 o ile dobrze pamiętam, nie wiem dlaczego ty nasz takie wysokie.... Chyba że coś pomyliłam. Ale w ciąży inaczej się niektóre wyniki czyta... Ja się po prostu boję zapalenie żyły i że mnie wyśle do szpitala...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja miałam dedimery w normie, miałam zapalenie żyły w październiku i dlatego brałam zastrzyki, potem mnie zakrzepicą straszyli, której nie miałam, bo żaden cwaniak nie umiał najpierw zrobić doplera a jak już miałam wynik z odczytem to każdy interpretowal go jak chciał. Na samych konowalów trafiłam....

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Skąd wiesz, że Ci odchodzi korek? Ja od poniedziałku Już jestem bez [emoji14]

Napisane na E2105 w aplikacji Forum BabyBoom
Widze go :D zdarzylam złapac <fujka>
Juz jestem tak tym wszystkim przerazona ze wszystko sprawdzam w internecie a przy okazji zlapalam w chusteczke i polecialam spytac mojej mamy bo juz nie wiedzialam co robic. Zostanie mi tylko lezec. Ale czego sie nie robi dla tych naszych rodzynek
Jwstes bez? I ktory tydzien? I wszystko w porzadku?
 
Dzień dobry wszystkim :)
U nas dziś brzydka pogoda, więc to idealny dzień na obijanie się ;)
Za mamusie z problemami uparcie trzymamy z Haneczką kciuki i wierzymy, że wszystko będzie dobrze :)
A z tymi przywilejami dla kobiet w ciąży to niestety nie jest tak wesoło... Mi zdarzyło się raz, że Pani w Rossmannie poprosiła mnie z kolejki i raz sama poprosiłam o przepuszczenie mnie do kasy, jak stanął za mną osiedlowy pijaczyna od którego tak śmierdziało (sory, ale inne słowo tu nie pasuje), że miałam do wyboru, albo poprosić o przepuszczenie mnie, albo zaprezentować wszystkim co jadłam tego dnia na obiad :errr::rofl2: W pozostałych przypadkach nikt nie widział i nie czuł potrzeby, żeby mi ustąpić...
Wczoraj w kościele na koniec mszy była modlitwa za rodziców małej Zosi, którzy przeżywają traumę, bo ich córeczka żyła tylko jeden dzień :( Tak mnie to przeraziło, że ledwo powstrzymalam się od płaczu... Nawet nie chcę sobie wyobrażać co oni przeżywają...
 
Widze go :D zdarzylam złapac <fujka>
Juz jestem tak tym wszystkim przerazona ze wszystko sprawdzam w internecie a przy okazji zlapalam w chusteczke i polecialam spytac mojej mamy bo juz nie wiedzialam co robic. Zostanie mi tylko lezec. Ale czego sie nie robi dla tych naszych rodzynek
Jwstes bez? I ktory tydzien? I wszystko w porzadku?
Ja pojechałam do szpitala. Byłam od poniedziałku do piątku, dostałam sterydy na płuca, magnez na boleści i nospe. Oprócz tego skraca się szyjka więc nie mogę liczyć na terminowe rozpakowanie. A ja nie wiedziałam, że to jest czop, nawet się nie zorientowałam, że mi coś poleciało. Wieczorem poszłam siku i pełno rozwodnionej krwi z jakimś śluzem. Sytuacja się nie powtórzyla, łożysko nie krwawi, szyjka też bez ubytków. Więc diagnoza wystawiona, że to czop.
Dzisiaj zaczynam 35 tc. ;)
 
DaWo - jak noga?
waraai- ale poszalałaś z zakupami :-) W końcu już za nami 30 tygodni ciąży. Jakoś mi z tym milej :-)

Wszystkim martwiącym sie życzę wytrwałości ! Już niedlugo.

Ja po intensywnym weekendzie - dopiero co Wam pisałam, że moje dziecię 8 lat prawie nie wiedziało co to rozwolnienie to wczoraj "puściła pawia"! To chyba 2 w jej życiu (jednorazowy). Gorączka i leżała cały dzień. Dzis juz w szkole. Młoda przyniosła chyba coś w czwartek bo bolał ja brzuch ( tylko) ja w piątek - rozwolnienie, a starsza wczoraj....

Dziś stanęłam na wadze - 2 kg więcej w tydzień!!?? Niemożliwe. Rozumiem zaparcia ale miałam też rewolucję w pt ... Co jest grane??

W tym tygodniu jesteśmy same 4 dni :-( nie lubię, nie lubię.
 
reklama
Karlik, niedługo będę miala podejrzenie ze Twój Małżonek wyjeżdża z moim :D bo moj też na cztery dni wyleciał. ...

Wszystkim mamą dużo cierpliwości i wytrwałości...musi byc dobrze...mnie wczoraj wieczorem nagle po calym intensywnym dniu nagle brzuch na dole zaczął bolec ale jakby kolka...ciągnięcie wszystko na raz...z żadną stronę ruszyć niemoglam...bo jakby rozrywalo mnie...nie zdarzyło mi sie aby łzy z bólu leciały...i po trzech godzinach przeszło i niby już oki...bylam rano juz mocz zawieść bo w środę wizyta...poobserwujemy zobaczymy ale dzis znów inyensywnie bo zajecia popolidniowe Stasia więc będę taxi driver...

Milego dnia... :) u Nas też pogoda taka seeee....ale moze okno balkonowe umyje....
 
Do góry