reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

reklama
Witam się po małej przerwie :)
Gratulacje dla wszystch mam, dzieciaczki są cudne :)
Ja nadal w pakiecie, Hani się nie spieszy... Z miesiączki termin był na 15, ale każde USG podawalo termin na 24 i tego mam się trzymać. Także jeszcze tydzień spokojnego oczekiwania, a później mam się zgłosić do swoje gin i będziemy myśleć co dalej ;) Niby już 25 kwietnia miałam miękką szyjkę na 1cm, ale jak widać nie świadczyło to o niczym. Czasami pobolewa mnie brzuch i jakieś skurcze były, ale wszystko się zaraz wycisza...
 
Współczuję! Ale na pocieszenie powiem Ci, że ja przez całą ciążę, codziennie muszę się stroić w wyroby uciskowe z względu na problemy z żyłami z przeszłości nie tak zamierzchłej. Najpierw rajstopy a jak już nie mieściły się na brzuchu to pończochy. A dziadostwo ciasne dosyć. Już bym je zrzuciła i po tym ciepełku z gołą nogą chodziła ech!!!
O matko współczuję [emoji17] . Co się dziś nagimnastykowałam to moje . Ale dzień w dzień chyba bym nie dała rady.
Przynajmniej spotkanie efektywne i nowe zlecenia są.
Są + działania na własnym garnuszku bo mam więcej czasu na dzieci ale są też - bo nie mam czasu na 100% leżakowania bez telefonów, maili i ciągłego myślenia o finansach na zaś. Eh nie ma rzeczy idealnych [emoji19]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Olo- a zalecenia na te żyły masz na poród tylko? Zrobiły Ci sie żylaki w ciąży? Ja miałam te pończochy na lot samolotem w lutym ale jak zakładałam w Emiratach i myslalam ze ducha wyzione w tamtej temperaturze. Teraz mi ten żylak na udzie jakos sie wchłonął ale przestrzega mnie kolezanka- nigdy zabiegu na lato wlasnie przez te pończochy!
 
Dziewczyny nurtuje mnie jeszcze jedna rzecz, proszę o uświadomienie :) Chyba gdzieś wyczytałam, albo usłyszałam (nieważne), że takie Maluszki na samym początku w domu powinny spać w przyciemnionym pokoju, bo nie nie są przyzwyczajone do światła. I teraz zastanawiam się, czy zamawiać na szybko zasłony, albo rolety, czy to tylko taki ''wymysł''? Na porodówce chyba takimi ''luksusami'' się nie przejmują? :)
Troszkę przysłaniam po południu, bo okno zachodnie, ale tak to nie przesadzam zanadto... Byleby w twarz słońcem Ali nie świecić...

Tak wszystkie chciały donosić że chyba przenosicie swoje ciąże!! Serio serio :D:D Twarde z Was zawodniczki, nie ma co :D

@Gabiś Gratuluję!!! Oby mało brzuszek doskwierał!! Bąbelek jak marzenie!!! :*
 
Olo- a zalecenia na te żyły masz na poród tylko? Zrobiły Ci sie żylaki w ciąży? Ja miałam te pończochy na lot samolotem w lutym ale jak zakładałam w Emiratach i myslalam ze ducha wyzione w tamtej temperaturze. Teraz mi ten żylak na udzie jakos sie wchłonął ale przestrzega mnie kolezanka- nigdy zabiegu na lato wlasnie przez te pończochy!
To nawet nie zalecenie noszenia tych wyrobów tylko dobra rada lekarza. Powiedział, że w ciąży jest spore ryzyko powstania nowych żylaków, a zdarza się i tak, że te żyły, które już zamknięte były czy laserowo, czy skleroterapią mogą się otworzyć. Żylaki mi się na szczęście żadne nie porobiły. Może właśnie dzięki codziennemu noszeniu tych wyrobów uciskowych. Wolałam nie ryzykować i nie sprawdzać, co by było gdybym ich nie nosiła ;)

A pierwszy zabieg na obie nogi miałam dokładnie trzy lata temu. Maj.. Mega gorąco, a ja w pończochach i długich lnianych spodniach czy innych długich spódnicach. Oj masakra to była! Ale ja chciałam pozamykać wszystko szybko, bo się do maratonu szykowałam ;)
 
Olo a jaką metodą na tę żylaki wybrałaś? Drogie to było? Bo ja 2lata temu miałam usuwane ale w ciąży wyszły nowe. I myślę co dalej z tym zrobić...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Olo a jaką metodą na tę żylaki wybrałaś? Drogie to było? Bo ja 2lata temu miałam usuwane ale w ciąży wyszły nowe. I myślę co dalej z tym zrobić...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
Mi zamykali laserowo (Link do: Laserowe usuwanie żylaków Warszawa, leczenie żylaków kończyn dolnych), kosztowało w cholerę, bo 3000zł od jednej nogi, a robiłam obie plus jedną trzeba było jeszcze dodatkowo potraktować za kolejne 3 kafle. Więc wykosztowałam się okrutnie, ale uczucie nieciążących nóg latem jest tego warte :)
 
reklama
My dzisiaj znów ktg miałyśmy. Skurcze co jakiś czas na 40 ale ja w ogóle ich nie odczuwalam więc to jeszcze nie porodowe. Ale może cos się rozkręca... Mam cichą nadzieję :)

Olo32 przerabane masz z tymi żylakami. To i ja bym nosiła pończochy nawet całe lato z tyle pieniędzy co wydalas żeby się ich pozbyć. To aż tak mocno i dużo ich miałaś?

Martussa82 jak w ogóle czujesz się? Bo przecież cesarka to praktycznie operacja.
 
Do góry