reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

To teraz ciekawe: DaWo czy Karlik? Do startu, gotowi.... Trzymam kciuki dziewczyny!!!
Ja miałam właśnie w planie porodu wpisane, że Credego niet, ale przy tym sprincie to nawet nikt nie zerknal na moje wypociny, pilnowaliśmy młodej, ale nawet nie było próby.
Wit K już się nie suplementuje, wytyczne zmieniły się chyba że cztery razy w ciągu ostatniego roku, wkurza mnie to! Już nie wiem co jest ok a co nie.
Milka, Ty też nie smutaj, jeszcze chwila cierpliwości! Dasz radę!
 
reklama
Ok, czyli się kwalifikuje. Wniosek składam w pracy czy mogę np. przez internet jak za urodzenie? Potrzebuje jakieś specjalne dokumenty?

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana możesz mi powiedzieć coś więcej o kasie za pobyt w szpitalu? Bo za urodzenie dziś dostałam pieniądze a właśnie znajoma mi mówiła o szpitalu...

Pozdrowienia od Blaneczki :-)

1495648758-aaaaaa.jpeg


Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom

Jakie Blanka ma pyzunie śliczne.:-)

Ja byłam u ubezpieczyciela,wystarczył wypis ze szpitala,wczoraj bylam, dziś kasa na koncie.
 
Hej, od 1bole krzyżowe, nikomu nie życzę, co 5,7 minut i tak trzymie ponad minutę. Coś strasznego...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień doberek!!
My sie przywitaliśmy z Karolkiem o 1:30.
Pojechaliśmy do szpitala po 22 bo przy tym rozwarciu chciałam na spaniu córek :) rozwarcie na 5cm ale zero bólu. Dostaliśmy sale rodzinna i tylko cateringu nam brakło bo mnie nic nie brało. A położne mówią ze ładnie sie zwiększa rozwarcie. 24:30 powiedziałam ze żałuje ze tu przyjechaliśmy bo wolałabym spac w domu!!
Przyszła położna, zbadała mnie, poszły wody, podpięli ktg koło 1 no i zaczęły sie skurcze. W końcu! Dochodziły do 127 i wiecej i zaraz miały mnie wypuścić żebym sobie pochodziła a tu ciach- parte. Ledwo maż je zawołał a one sie przebierały i rozkładały łóżko jak ja juz parłam. Wszyscy w szoku- po 2 parciach młody juz był całkowicie na świecie!
Z niebagatelna waga 3670g 56cm.
Na nic nie było czasu. Od poczucia pierwszego prawdziwego skurczu do porodu minęło 30 minut.
Bez boli krzyżowych!
Potem zaczęłam im krwawić (z macicy) wiec troche sie namęczyli szukając skąd i mocno badali ale dostałam lód na brzuch i jakis zastrzyk w tyłek i jest ok:)
Długo siedział przy piersi i ssał a od ok.3:30 śpi i wzdycha

Zycie jest piekne!!
 
Karlik gratulacje :)
U mnie wszystkie bóle były z krzyża także DaWo współczuję Ci z całego serca i nikomu nie życzę... Ale dasz radę, nie ma wyjścia ;)
My dziś 3/4 nocy przy cycu... Padam...
 
@Karlik cudownie!!!

Cudownie, że już. :)


Ale nie będę ściemniać, że nie jestem przed zawałem z Twojego powodu. [emoji23]



I naprawdę solidne chłopię.
Daj znać, jak ubranka. [emoji12]

Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
@DaWo o tak.. krzyżowe to zło w najczystszej postaci.. Mam nadzieję, że już po. :)


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Karlik gratulacje !!! I kolejny Expres nam się trafił [emoji6] .
Piękne imię dla chłopaka [emoji8] . Uwielbiam męskie imiona z "r" bo są jeszcze bardziej męskie [emoji7] .
Odpoczywaj i wracaj szybko do "home ekipy"

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej, od 1bole krzyżowe, nikomu nie życzę, co 5,7 minut i tak trzymie ponad minutę. Coś strasznego...

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
DaWo a znieczulenie możesz wziąć? Próbuję wesprzeć Cię telepatycznie żeby ująć Ci bólu ale chyba takim magikiem nie jestem. Choć mój syn nadal uważa że jestem czarodziejką.
Trzymaj się mocno [emoji106] [emoji123] [emoji8] !

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry