reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2017

I może będę ostatnia [emoji22]
Wkurza już mnie wszystko... Łażę i nic... Smutno mi!!!!

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Lalamido - mnie tak mdliło dzisiaj w nocy, dziwne uczucie, ale może tak sie zdarza przed porodami ;-) a! i dziś w ciągu dnia, po prysznicu zasnęłam - jak kłoda. Spóźniłam się nawet do lekarza bo zaspałam na 14tą.... może ten organizm mądrzejszy ode mnie i zbiera siły. Albo po prostu paskudna pogoda i spadek ciśnienia - ha ha ha
MajMaj - myślałam, że to badanie na rzeżączkę robią razem z badaniem na kiłę czyli odczyn WR. Czytałam że to badanie dna oka jest przez wielu tak samo przez niektórych negowane jak szczepienia.
waraai - ciekawa jestem czy Ty się nie skusisz na ta trampolinę ;- he he he Tak, myślę, że będzie tak jak chciałyśmy - Tobie się nie spieszy :-)
marta:-) - a nie podaje się tez witaminy K maluchom?
Martussa82- i to Karol Maj :)

No jakieś tam skurcze mam stres tylko że nie sa AŻ tak bolesne żeby wiedzieć że już trzeba jechać.... Krzyż przy nich boli - owszem ale tyle jeszcze mam rzeczy do zrobienia ze nie mam kiedy się zastanowić nad nimi :-)
 
Lalamido - mnie tak mdliło dzisiaj w nocy, dziwne uczucie, ale może tak sie zdarza przed porodami ;-) a! i dziś w ciągu dnia, po prysznicu zasnęłam - jak kłoda. Spóźniłam się nawet do lekarza bo zaspałam na 14tą.... może ten organizm mądrzejszy ode mnie i zbiera siły. Albo po prostu paskudna pogoda i spadek ciśnienia - ha ha ha
MajMaj - myślałam, że to badanie na rzeżączkę robią razem z badaniem na kiłę czyli odczyn WR. Czytałam że to badanie dna oka jest przez wielu tak samo przez niektórych negowane jak szczepienia.
waraai - ciekawa jestem czy Ty się nie skusisz na ta trampolinę ;- he he he Tak, myślę, że będzie tak jak chciałyśmy - Tobie się nie spieszy :-)
marta:-) - a nie podaje się tez witaminy K maluchom?
Martussa82- i to Karol Maj :)

No jakieś tam skurcze mam stres tylko że nie sa AŻ tak bolesne żeby wiedzieć że już trzeba jechać.... Krzyż przy nich boli - owszem ale tyle jeszcze mam rzeczy do zrobienia ze nie mam kiedy się zastanowić nad nimi :-)
To mamy identyczne objawy bo ja też jak nigdy kimę zaliczyłam i to 2h. A ja nie potrafię spać w dzień [emoji2] .
Jeśli wytrwam noc to jutro z łóżka nie wstaję i zdrowaśki odmawiam żeby dotrwać do piątku do 8 rano [emoji4].


Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Karlik, no właśnie podobno sa nowe wytyczne ze tylko witamine D bo wystarczy że dostaly zastrzyk witaminy K w szpitalu i chcialam sie Was podpytac czy Wam tak samo powiedzieli .....
 
@waraai oprócz odrętwienia, które wkurza i rozpościera się od pępka w dół żadnych dolegliwości, jeno kształt brzucha śmieszny, ścięty tam taki, no nie wiem, jak to opisać, Chodzę normalnie, śpię na brzuchu - w końcu, wstaję z każdej pozycji bezproblemowo... A Ty tak nie szarżuj, upadek raczej nie będzie przyjemny i bezpieczny,,, Masz absolutną rację pisząc o nas jako fundamentach, tylko my, matki, faktycznie, często siebie stawiamy na szarym końcu...

Formalności po porodzie zleciłam Małżowi, sporo tego.... Ja nie ogarniam, do 2 tyg trzeba zgłosić dziecko do ośrodka zdrowia, w szpitalu podać dane, gdzie to będzie, bo tam przesyłają kartę szczepień, trzeba mieć wybraną położną środowiskową i też podać w szpitalu, do usc po wyjściu ze szpitala, Małż pojechał z naszymi dowodami osobistymi a zgłosił narodziny tam szpital. do pracy szpital dał karteczkę plus wniosek o urlop, 500+ w mopsie, ubezpieczenie dziecka w pracy, odbiór kasy z polisy za urodzenie dziecka - i u mnie - za pobyt w szpitalu, najwięcej zabawy chyba z becikowym, ale tego jeszcze nie załatwialiśmy, nie wiem co jeszcze, jak sobie przypomnę to napiszę.

@milkaklaudia - to uśmiechu na te imieniny i tego, no - żebyś urodziła?? :D

Alka była dziś pierwszy raz u fryzjera - podcinałyśmy Hani włosy, byłyśmy we trzy, pietra miałam, że będzie ryk i płacz - starszej, że nie chce skracać, młodszej - o cokolwiek, ale obie zachowały się cudownie :D Tę to nawet na śpiocha ubrałam i dowiozłam do domku :D
18678803_1462738187081643_1263793427_n.jpg
Kochana możesz mi powiedzieć coś więcej o kasie za pobyt w szpitalu? Bo za urodzenie dziś dostałam pieniądze a właśnie znajoma mi mówiła o szpitalu...

Pozdrowienia od Blaneczki :-)

1495648758-aaaaaa.jpeg


Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kasa za pobyt w szpitalu jest jak było cc, jak naturalnie to się nie dostaje :(
Co do hemoroidow @Olo32 to samo miałam. Okropnie mi strzeliły podczas porodu... :/ w takim przypadku podkłady poporodowe szt 2 w majtkach pełniły swego rodzaju poduszkę i szło nawet jakoś siadać. Ponad miesiąc po porodzie nie jest źle, ale dupa mimo wszystko boli. Hemorectal,procto glyvenol też brałam, może i coś pomogło.. W ciągu 2 miesięcy ma się wchłonąć, tak mi powiedzieli :D
 
Kasa za pobyt w szpitalu jest jak było cc, jak naturalnie to się nie dostaje :(
Co do hemoroidow @Olo32 to samo miałam. Okropnie mi strzeliły podczas porodu... :/ w takim przypadku podkłady poporodowe szt 2 w majtkach pełniły swego rodzaju poduszkę i szło nawet jakoś siadać. Ponad miesiąc po porodzie nie jest źle, ale dupa mimo wszystko boli. Hemorectal,procto glyvenol też brałam, może i coś pomogło.. W ciągu 2 miesięcy ma się wchłonąć, tak mi powiedzieli :D
Ok, czyli się kwalifikuje. Wniosek składam w pracy czy mogę np. przez internet jak za urodzenie? Potrzebuje jakieś specjalne dokumenty?

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
I może będę ostatnia [emoji22]
Wkurza już mnie wszystko... Łażę i nic... Smutno mi!!!!

Napisane na Lenovo A6020a40 w aplikacji Forum BabyBoom
DaWo jak tam ? Lepiej trochę ? Nie smutaj nosa [emoji8] ... no weź się uśmiechnij do nas szeroko [emoji2] . Dawaj znaka co i jak.
Szpitale niestety nigdy nie nastrajają pozytywnie i wszystkie emocje się kumulują w ich ścianach ale dasz radę [emoji8] . Już niedługo, jeszcze chwilka... a może już ?[emoji2]

Napisane na HTC One M9 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry