reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Ja na razie witam sie bardzo nie oficjalnie.. Test pozytywny ale podpiero po 5 minutach. Dzis 9 dzien spóźnienia.. Wiec powinien juz wyjść od razu.. . z terminu @ termin wachalby sie pomiędzy 28.04 a 1.05. ;)

Mam 30 lata.. W lipcu zeszłego roku stracilismy maleństwo. Termin mieliśmy mniejwiewcej na walentynki tego roku. Niestety w 9 tyg. Dostałem krwotoku. Od wrzesnia wznowilislmy starania.. W domu mam 3 chłopców. 10, 18 i 19 lat.
 
A ja czekam na pierwsze majowe 2018 bliźniaki! :D
Pozdrawiają Jagoda i Marta :*
 

Załączniki

  • FB_IMG_1503650749995.jpg
    FB_IMG_1503650749995.jpg
    39 KB · Wyświetleń: 215
Ja na razie witam sie bardzo nie oficjalnie.. Test pozytywny ale podpiero po 5 minutach. Dzis 9 dzien spóźnienia.. Wiec powinien juz wyjść od razu.. . z terminu @ termin wachalby sie pomiędzy 28.04 a 1.05. ;)

Mam 30 lata.. W lipcu zeszłego roku stracilismy maleństwo. Termin mieliśmy mniejwiewcej na walentynki tego roku. Niestety w 9 tyg. Dostałem krwotoku. Od wrzesnia wznowilislmy starania.. W domu mam 3 chłopców. 10, 18 i 19 lat.
Umówiłaś się już na wizyte? Mi pierwszy test też wyszedl po 5 minutach i kreska była baardzo blada :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem i ja ;) termin według om 02.05.2018. My starań nie zdążyliśmy oficjalnie rozpocząć ;p

Fabimama trzymam kciuki żeby wszystko bylo dobrze tym razem ;)

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem i ja ;) termin według om 02.05.2018. My starań nie zdążyliśmy oficjalnie rozpocząć ;p

Fabimama trzymam kciuki żeby wszystko bylo dobrze tym razem ;)

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
Witaj [emoji4]

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jestem i ja ;) termin według om 02.05.2018. My starań nie zdążyliśmy oficjalnie rozpocząć ;p

Fabimama trzymam kciuki żeby wszystko bylo dobrze tym razem ;)

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
Oo to szczęściara z Ciebie :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dagaa11 w jakimś stopniu na pewno ;p o pierwsze dziecko sie pół roku staraliśmy i musieliśmy sobie pomóc tabletkami i zastrzykami, a teraz nawet nie wiem jak do tego doszło, nawet się nie spodziewałam haha Jestem troche przerażona, bo bedzie różnica miedzy dziećmi tylko 15 miesięcy, ale się mimo wszystko bardzo cieszę ;)

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Dagaa11 w jakimś stopniu na pewno ;p o pierwsze dziecko sie pół roku staraliśmy i musieliśmy sobie pomóc tabletkami i zastrzykami, a teraz nawet nie wiem jak do tego doszło, nawet się nie spodziewałam haha Jestem troche przerażona, bo bedzie różnica miedzy dziećmi tylko 15 miesięcy, ale się mimo wszystko bardzo cieszę ;)

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
Ja Ci zazdroszcze tak malej roznicy, u mnie będzie 8 lat :O i jestem przerazona. Corka jak sie dowiedziala, ze bedzie miala rodzenstwo to pol dnia plakala i uwierz, ze nie ze szczescia haha [emoji14] chociaz przez ostatni rok w przedszkolu non stop pytała kiedy urodze jej siostrzyczke albo braciszka, wiec bylam w lekkim szoku, że zareagowala az tak negatywnie :(

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry