reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

reklama
Daga haha dzieci są urocze ;p pewnie sie musi przyzwyczaić do myśli, ze bedzie musiała sie dzielić mamusia i tatusiem z drugim dzieckiem i bedzie dobrze ;)

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja Ci zazdroszcze tak malej roznicy, u mnie będzie 8 lat :O i jestem przerazona. Corka jak sie dowiedziala, ze bedzie miala rodzenstwo to pol dnia plakala i uwierz, ze nie ze szczescia haha [emoji14] chociaz przez ostatni rok w przedszkolu non stop pytała kiedy urodze jej siostrzyczke albo braciszka, wiec bylam w lekkim szoku, że zareagowala az tak negatywnie :(

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Mam znajomych którym nie dawno urodził się drugi syn , różnica między chłopcami prawie 9 lat i starszy jak się dowiedział to też powiedzmy sobie szczerze , że nie skakał z radości a teraz nie wyobraża sobie jak mogło nie być małego. Wychodzi z nim na spacery , granie się do pomagania więc jest nadzieja , ,że u Ciebie też wszystko się jeszcze zmieni[emoji4]

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Kropeczka nie stresuj się, teraz to nie wskazane ;) ja pierwsza wizytę mam dopiero 2 października ;/ bede dzwoniła chyba zeby mnie szybciej gin przyjął ;)

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
Witaj Kropeczka :) gratulacje :*
@Maud ja też licze, że jej podejscie się zmieni, ale musimy ją dobrze do tego przygotować :)

Kurcze ja 29.09 mam już drugą wizytę :O nie dałabym rady psychicznie czekać tak długo hehe :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Cześć dziewczyny :)
Z chęcią do Was do łączę:) Wczoraj zrobiłam test, dwie kreski :D Według obliczeń termin n 8 maja :)
Pierwszą wizytę mam na 27 września :)
Pozdrawiam i trzymam kciuki za Was wszystkie.
 
reklama
Do góry