reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe mamy 2018

Coraz wiecej nas, super [emoji6]
Macie jakieś objawy? Bo ja poza lekkim pobolewaniem podbrzusza to nic..



Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
reklama
@Dagaa11 u mnie różnica wyniosła aż 11 lat i było całkiem podobnie. Niestety do dziś nie jest tak jakbym sobie życzyła. To raczej wynik charakteru dziecka. Młodsza ma 6 lat i od jakiegoś czasu pyta o dzidzię, nawet nie wątpię, że będzie wspaniałą starszą siostrą, bo to po prostu dobre dziecko. Aczkolwiek chłopca planuje oddać mojej bezdzietnej koleżance :laugh2: Dlatego musi być kolejna dziewczynka ;-) ;)

@Fabimama mi też test pokazał dwie kreski dopiero po ponad 5 minutach. Za to wyraźne. To chyba kwestia samego testu.

To która pisze się na bliźniaki? :laugh2::-p

Witam nowe majówki!

@basia89 cały zestaw, co sobie życzysz? :laugh2:
 
Niebieskooka witaj ;)

basia89 lekkie bóle podbrzusze nic poza tym, pierwsza ciąże tez mialam praktycznie bezobjawową ;)

Hope ja chyba jednak podziękuje za bliźniaki ;p

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja również pierwszą ciąże miałam praktycznie bezobjawową i do końca czułam się dobrze.:) Syna w październiku skończy 4 latka :).
Póki co mam mega bóle piersi, ale za to jakie są okrąglutkie :D hehe gdzieś tam w między czasie też pobolewa mnie podbrzusze.
 
@basia89 narazie mam tylko obolałe piersi i cały czas jestem zmęczona (śpię na stojąco [emoji4])
@Hope ja bym się pokusiła ale raczej nie ma na co liczyć [emoji23]

Napisane na SM-G955F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jeśli są chętne na bliźniaki to zaklepcie, zawsze jakieś są w miesiącu a wolę, żeby nie padło na mnie :-D W rodzinie była parka ( dwa pokolenia wstecz) i wiek, jestem w grupie ryzyka :ninja2:
 
Hope u nas na lutówkach nie było żadnych bliźniaków ;p za to teraz na lutówkach 2018 sa 2 pary bliźniąt i trojaczki ;p

Napisane na ASUS_Z00ED w aplikacji Forum BabyBoom
 
U mnie pierwsza ciąża tez bez objawów tzn tylko lekkie mdłości miedzy 8-10tc a tak to nic [emoji6] syna rodziłam w sierpniu 2013 i nawet nie puchłam ! Życzę sobie podobnej ciąży [emoji12]
@niebieskooka, to będziemy mieć dzieci w tym samym wieku [emoji6]
@Hope, podziękuje za objawy [emoji12]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
U mnie lekkie mdłosci, ale bez wymiotów. Spać mi się chce okrutnie. I wstaje meeega głodna :(

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry