reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majowe Mamy 2022

Cześć dziewczyny😌 mi lekarz zlecił USG piersi w pierwszym trymestrze.

Mam pytanko, czy któraś z Was miała delikatne brązowe plamienie po stosunku?
Wczoraj z mężem było zbliżenie, nic nie bolało, ale coś czułam, że chyba sucho jest. I poszłam po i mialam na śluzie taka brązowa smugę. Dziś też delikatnie brudzę (minimalnie) na jasny brąz. I teraz zaczynam mieć jazdy. Brzuch nie boli, nic się nie spina, tylko ten śluz taki podbarwiony minimalnie 😔😔
Chyba do końca ciąży pozamykam się na 4 spusty i tylko będę się odsłaniać na wizyty. Zwariować idzie od tego ciągłego stresu 😱
Może jak mówisz ze było sucho to coś się podrażniło i jakieś mikro krwawienie?
 
reklama
Podobno ta cytrynowa jest lepsza 🙈ja zaczynam tydzień przed wizytą u lekarza, bo nie wiem jak mi pójdzie 😂
Mi to już się wydaje ze to jeden grzyb jaka 🙈 w pierwszej ciąży pierwsza cytrynowa poszła pięknie- cukrzyca, po ciąży dramat-brak cukrzycy, teraz w drugiej tez piłam cytrynowa i tez dramat🤣
 
reklama
Podobno ta cytrynowa jest lepsza 🙈ja zaczynam tydzień przed wizytą u lekarza, bo nie wiem jak mi pójdzie 😂
w pierwszej ciąży piłam cytrynowa i było spoko, trochę mnie slabiło 😅 ale wymiotów nie było. Oby tym razem też było ok. Ale zauważyłam, że ta ciąża to całkowita odwrotność od poprzedniej 😉
 
Do góry