reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

reklama
Witam,ja wstalam z ogromnym bolem glowy......ech i dzien zmarnowany.Mam nadzieje ze mi choc troche przejdzie bo chce gdzies jechac zeby Vanesska mogla sie wyszalec.......A na dworzu raz pada raz slonce sie przebija......

Kamilko wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia
519.jpg

 
Kamilko

1.Bądźcie wierni swoim ciałom, niczym wzniosłym ideałom.
2.Nie budujcie muru z cegły, w tym jedynie murarz biegły.
3. Pamiętajcie o rocznicach, nie świętujcie ich przy pizzach.
4.Dręczy Was chrapanie nocą? Można szturchnąć , tylko po co?
5. Gdy różnica zdań dość spora, wynajmijcie mediatora.
6. W namiętności co dzień trwajcie, gdy przygasa rozpalajcie.
7.Gdy Wam zgody nic nie bełta, nie zarobi terapeuta.
8.U sąsiadki wrót nie stójcie, tajemnice swe szanujcie.
9. Niech nie martwi Was frasunek, na frasunek dobry trunek
10. A gdy siwe obie głowy - damy Wam poradnik nowy.
 
Widze ze dzis na majowkach dzien Kamilki ;-) A reszta majoweczek co porabia? My dopiero co wrocilismy bo bylismy na starych smieciach na plotkach a jutro jak pogoda dopisze to robimy grilla.Klaudusia jak zawsze spokojna :-)
Kamilko mam nadzieje ze slub i wesele udane!
 
reklama
Czesc
Witam po malej przerwie.Bylam zajeta praca,Ania troche marudzila tez ostatnio,udalo nam sie tez wyrwac po raz pierwszy na impreze.Musialam isc do dentysty i jeszcze mam na glowie mieszkanie brata,ktore trzeba doprowadzic do stanu uzywalnosci po poprzednich lokatorach bo za kilka dni sie nowi wprowadzaja.Brat wyjechal i zaoferowalam moja pomoc.Myslalam,ze uda mi sie zalatwic jakiegos goscia,zeby ponaprawial tam kilka rzeczy ale okazalo sie,ze teraz wszyscy zajeci i teminy maja odlegle wiec zagonilam meza do pracy.
Dzis mialam jechac z rodzinka na dzialke ale wymieklam.Po siedmiu dniach pracy musze chociaz jeden dzien posiedziec w domu i sie polenic na maxa bo jutro znowu do pracy i mam zamiar wieczorem isc do kina.

Zwolinka moja Ania tez jest asymetryczna i ma za slabe napiecie miesniowe.Na rehabilitacje czekalysmy ok 6 tyg,ale tez raz korzystalysmy z prywatnej wizyty.Jesli chcesz moge Ci wyslac namiar na rehabilitantke metoda NDT,ktora mieszka na zaciszu.Dojezdza do pacjenta na cwiczenia.Placilam 70zl za 40 czy 45min.My mamy zalecenie,zeby cwiczyc z Ania 3*dziennie po 15minut.

Kamilka wszystkiego najlepszego zycze.Mam nadzieje,ze wszystko sie wspaniale udalo wczoraj i macie same najwspanialsze wspomnienia z tego dnia.
 
Do góry