reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witajcie dziewczyny!

Kamilko i Adasiu - wszystkiego najlepszego z okazji urodzin!!!
Kwiateczek - i jak było w pracy? ;-)

My dziś znów siedzimy w domu i nudzimy się :sorry2:
 
reklama
Sto lat, sto lat niech żyją, żyją nam
Sto lat, sto lat niech żyją, żyją nam
Jeszcze raz, jeszcze raz
Niech żyją, żyją nam
Niech żyją nam.
Kamilka i Adaś:tak::-D:-D:-D
54.gif


 
Witam.My tez dzis w domku bo na dworze jakos zimno,ciemno i wietrznie,moze spadnie deszcz bo nadal nic jeszcze nie padalo a na weekend zapowiadaja wysokie temperatury :-)
Obiad mam z wczoraj.Wstawilam tylko dziewczynkom rosolek bo dawno nie jadly.
Kwiateczek ??????? Alez sie zapracowala ;-)
 
tort_597.gif


sto lat, sto lat, niech żyją Kamilka i Adaś nam

podłączam sie pod tymi pieknymi zyczeniami:tak:

u nas tez pochmurno.Mała spi a ja lece zrobić jej cos na obiad żeby tylko potem odgrzać trzeba było.

co do mleka to ja pic nadal będę pomimo tych artykułów. Noa mała nie może więc dylemat z głowy;-)
 
Wlasnie kwateczek co z toboa?? Pewnie zmeczona po 1 dniu?? czekamy na wiadomosci:-):-)

moj spioszek spi w nocy budzil sie co chwile i jeczal:zawstydzona/y::zawstydzona/y: ciekawe co mu bylo od rana jeszcze nie kaslal moze sie cofnie?? Zaczyna mi sie nudzic.

ja Adaskowi i mezusiowi zrobilam ryzanke adas bardzo lubi wiec pojje... i mysle pulpeciki mu zrobic..
 
Witam:-)
Kamilka i Adas
wszystkiego naj.....dla Was dzisiaj
Zobacz załącznik 132285

Kamilka zdrowka zycze:tak::tak::tak:
witajcie,ja po pracy:tak:bylo nawet fajni;-)przez 2 godz musialam czytac papierow na temat bezpieczenstwa,zasad itd....:baffled:podpisac i tak w kolo dopiero po 4ej siadlam w budce:-)pokazali mi jak segregowac kasiorke by byla gotowa juz jak ktos przyjdzie:tak::tak::tak:nie bylo zbyt duzo ludzi ale zeszlo do 11.30:confused:troche sie mi nudzilo ale bylo milo:-)jeszcze dzisiaj.tesknilo mi sie za mlaym bardzo,marudny byl:baffled:za tydz tez ide we wtorek i srode a on ma szczepionke we wtorek.nie mowie tatusiowi nic bo sie zestresuje:-D:-D:-Djuz mi szkoda jak pomysle ze musze go zostawic:confused::confused:
lece po kawusie:-p
 
Kwiatczek suwaczki ci stoja w miejscu,musisz zrobic nowe,Jak cos to daj znac to pmoge ;-)

Tez lece po kawusie a co,pogoda taka senna a do kawy moze :
150710e4e4402689685dca4fb43dd942_web.jpg
 
Ostatnia edycja:
Wiem Iwonka ale co sie zabiore za niego to ciagle cos i nie moge utworzuyc nowego:soory:mam chwile teraz bo tatus jest na spacerze z malym:tak:bylismy u lekarza i oni wracaja pieszo:-)
Bylismy sprawdzic oczka i doktor kazal juz kropli nie dawac:no::-)ale ma znow krostki czerwone na twarzy(nosek,uszy)takie malutkie,bledna i znow sie pokazuja,widac je caly czas tylko ze bledno a buzia taka chropowata jest:baffled:dal nam wlasnie oilatum do kapieli i crem DiproBase na cale cialo:blink:mamy utrzymywac skore nawilzona:nerd:on od urodzenia ma taka sucha,powiedzialam znowu to i tym razem dali mi cos:confused::confused::confused:
 
reklama
Wiem Iwonka ale co sie zabiore za niego to ciagle cos i nie moge utworzuyc nowego:soory:mam chwile teraz bo tatus jest na spacerze z malym:tak:bylismy u lekarza i oni wracaja pieszo:-)
Bylismy sprawdzic oczka i doktor kazal juz kropli nie dawac:no::-)ale ma znow krostki czerwone na twarzy(nosek,uszy)takie malutkie,bledna i znow sie pokazuja,widac je caly czas tylko ze bledno a buzia taka chropowata jest:baffled:dal nam wlasnie oilatum do kapieli i crem DiproBase na cale cialo:blink:mamy utrzymywac skore nawilzona:nerd:on od urodzenia ma taka sucha,powiedzialam znowu to i tym razem dali mi cos:confused::confused::confused:
hej jestem mamusia prawie rocznego synka(19.05. bedzie mial roczek)
moj synek tez miewal takie krostki-ktore utrzymywaly sie pare dni,a potem bledly-szukalam info w necie i wywnioskowalam,ze moj synek ma atopowe zapalenie skory-na nic zdaj sie kremy i zele do kompieli-bo to wciaz powraca.
ale bede szukac dalej innych produktow-bo szkoda mi zostawic to,ot tak
napewno gdzies jest taki srodek-co usunie te krepujace krostki raz na zawsze.
pozdrawiam
 
Do góry