reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

jestem i ja

składam serdecznie życzenia dla wczorajszych i dzisiejszych jubilatów

jestem jakaś rozbita po wczorajszej imprezie w sensie że nic mi się nie chce i najchętniej tylko bym spała. Mam jeszcze małego problema ale o tym na odpowiednim wąteczku
 
reklama
Dla rocznych dziewczynek samych słodkich chwil i niezapomnianych wrażeń

Dla Klaudii


I Zuzi


My dziś byliśmy u mamy spotkałam sie z moja przyjaciólką no i fajnie było tylko jestem tak słaba że nie mogę nic robić Tatuś wziąl zuzię na pole to ja troche wracam do sil Wczoraj byliśmy wieczorem na grillu P. sobie zagrał to teraz odrabia

Mm moja mama też podobno Zuzi bierze małego kotka ale dobrze że u niej bedzie mieszkał zobaczymy reakcje bo psy kocha chyba ze ja liżą albo wyskakuja na nia to sie wścieka

No i jak dziewczyny udają sie wam te grille bo u nas dzis tez jakaś taka zmienna pogoda ale nie pada
 
Witam się wieczorem

Wszystkiego najlepszego dla naszych roczniaczków z ostatnich dni:-)

Nie odzywałam się, bo w pracy musiałam nadrobić wolne w tym tyg.:sorry2:, w piatek byłam na imprezie działowej motywująco-integracyjnej:cool2:;-) (zaszalałam i miałam małą awanturę, bo wrócułam po 2), a wczoraj spędziliśmy miłowieczór ze znajomymi- graliśmy w gry planszowe, a później wypad do kina...normalnie jak kiedyś:-)
Kupiłam dzisiaj prezent dla Domiś- złota zawieszkę kotka. A później M stwierdził, że kupi mi coś ze złota za ząbek małej i pojechaliśmy do innego sklepu tej sieci i tam znalazłam komplet zawieszka i kolczyki motylki z cyrkoniami...Tak więc ja mam kotka, a mała ma komplecik (zależało mi, żeby koczyki to nie były takie na sztyfty).



A teraz się odstresowuję, bo jutro o 7 mam egzamin:szok::szok::szok::szok::szok::szok::szok:
 
Witam.

Dla Klaudii i Zuzi najserdeczniejsze życzenia urodzinowe!!!
Iwonka wszystkiego najlepszego z okazji wczorajszych imienin.

Dziękuję za życzenia imieninowe.

Byliśmy dzisiaj na festynie w pobliskiej szkole. Ania skakała na trampolinie na gumowych linach a Natalka się wszystkiemu przyglądała z wysokości naszych rąk.

Keyko trzymam kciuki :tak:
 
Witam sie wieczorowo:-)
wlasnie wrocilam od kolezanki Asi:-)bylam na imieninowym piwciu:-pale tu sa siki ze nawet nie czuje a wypilam 3:baffled:ciekawe czy jutro tez nie bede czuc:sorry:
Nasz grill sie udal tylko goscie nic nie przyniesli poza jednymi.zaprosili nas za 2 tyg na grila a powiedzialam G ze idziemy teraz my jak stoimy:sorry:
oki lece spac bo nocka pewnie z glowy:baffled:maly wstal dzis o 9.30 i spal raz 20 min:baffled:nie moglam go polozyc spac taki byl rozdrazniony przez to wszytko ale ladnie sie bawil z dziecmi:tak;
Iwonka jak minol dzionek:-)chyba dobrze bo Cie nie ma:-p
 
Cześć my juz na nogach od 2h. Mały przespal nockę bez pobudki na amciu. Teraz trze oczka więc może uda mi się go ululać.

keyko trzymam kciuki.

no i dostałam @ mowie Wam jaka ulga :tak:
 
a ja pozdrawiam wszystkie mamusie i zycze ich synkom
z okazji urodzinek
duzo milosci,malo potkniec,malo guzkow,,miekkiego ladowania na pupie,przespanych nocy
smacznych lodow,tortow
sto lat nasze pociechy
 
Witajcie.

Mój bobek jeszcze śpi i mimo, że jęczała już po 6, teraz zasnęła jak kamień :-p Ja siedzę przy kawusi, brakuje tylko ciasteczka :-)
Dziś muszę iść kupić smoczek trójprzepływowy, bo nasze karmienie wygląda fatalnie. Muszę z nią walczyć o każdy łyk, a butelkę 180 pije z 10 minut i co chwilę się wyrywa. Może jak jej szybko poleci to zanim zacznie się wyrywać, to już wypije :confused: A ja jestem chora, jak mi nie chce jeść :sorry2:
Cosmo, no to ufff :-)

Poznikało nam tyle dziewczyn. Dzisiaj myślałam sobie, co tam u Kangurki :confused:
Kangurka, odezwij się łobuzie :-p:-D
 
Ostatnia edycja:
Dla Klaudusi i Zuzi najserdeczniejsze życzonka

U nas weekend upłynął pod znakiem pierwszych urodzinek. W piatek zakupy, w sobotę impreza a w niedzielę odpoczywanie po imprezce :-D:-D:-D

Życzę wszystkim miłego dzionka, a ja zmykam do roboty, bo od jutra mam babkę na kontroli finansowej :no::no::no:. Jakoś przeżyję te 4 dni, ale taaaaak mi się nie chce
 
reklama
Witam.Dziekuje bardzo za zyczenia dla mnie jak i dla rocznej Klaudii :-)
Byl wczoraj grill,udany zreszta.:tak:Pogoda dopisala choc czasami jak slonce zaszlo to bylo chlodno.Gosci duzo bo i rodzina sie zjechala prosic nas na slub i wesele....Klaudia w czasie wrozby wybrala kieliszek ;-)Poza tym byla taka brudna ze szok,nawet po chodniku raczkowala,rysowala kreda po nim,spodnie zielone na kolanach:-D:-D:-D:-D:-Dbyla zadowolona :-)

Chcialam i rowniez ja zyczyc Hannah i Joannaon spelnienia wszystkich marzen :tak::tak::-):-)
img.php
 
Ostatnia edycja:
Do góry