reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2008

Witam.U nas pada od nocy,ciemno na dworzu,spac sie chce:sorry:
Kwiateczek u Ciebie piekna [ogoda to prześli nam słonka bo w pl zimno a Wawie pada ,nie wiem jak w innych miastach.A jak twój męzus po tej operacji nosa? Przestał chrapać?

Puchatko pamietaj zeby dać nam znać jak urodzisz:tak::tak::tak::tak::tak:

Ale fajnie,prawie wiekszosc majoweczek w ciaży lub zaraz bedzie:tak::-)
Dziubek nie zaglądała dawno,pewnie nie ma czasu;-)

Zjem sniadanko i zrobie sobie kawusie,bo spać mi sie chce,Dziś ide na drzemke razem z Klaudia:tak:
 
reklama
witam

noo tak jest te pracujace nie maja czasu, te zafasolkowane z dzieciaczki roznie, pozniej te co pracuja teraz zaciaza i beda mialy troche czasu wiecej a te co maja dwojke juz mniej hehe i tak w kolo

ale namieszalam ....

kto pije kawe ??

Iwonka pospij za mnie ;-)
 
Dzień Dobry,

U nas też szaro- buro, ale iwonka ponoć w weekend ma być ładnie i koło 23 st :tak:...ekipa robi nawet w taką pogodę, chyba szybko skończą, w sumie już są na finish'u...ja też senna, pospałybyśmy dłużej, gdyby nie Alister, który zrobił nam pobudkę, zazdroszczę Ci iwonka, z tą drzemką, Amela jak zaśnie w dzień to jest cud, a jak już śpi to ja nie mogę, bo budowlańcy są i akurat jak ja się kładę Oni ode mnie coś chcą :dry:

Ha-NN-aH, suwaczek jest :tak:, a co z tego wyniknie- zobaczymy...chyba wolałabym zaciążyć jendak w lipcu ;-), ale będzie co ma być

Zmykam zjeść śniadanko, na które zupełnie nie mam pomysłu, muszę powietrzyć lodówkę, zanim wymyślę co zjem, no i obowiązkowo kawa

Wiktoria- ja się podłączam z ogromną kawusią :tak:

Miłego Dnia
 
Dzień dobry

To i ja zrobię sobie z Wami kawkę.

Ha-NN-aH właśnie wczoraj myślałam o tym, że coś mało nas tu... a szkoda.
No i faktycznie coraz więcej zafasolkowanych i planujących :-).
Słuchajcie u mnie w pracy tez jakiś wirus... jedna już urodziła, druga rodzi za m-c i rano się dowiedziałam, że trzecia w ciąży... oby i mnie złapało ;-)

Puchatko trzymaj się cieplutko!!!

Na razie zmykam trochę popracować. Ale mam dziś lenia, więc pewnie jeszcze zajrzę


P.S. Dotkass widzę nowy suwaczek... trzymam kciuki!

A ja gwiazdeczka , mężatka, wydawałoby się wyedukowana seksualnie i.... nie pamiętam kiedy ostatnio miałam @ i d..pa. Nie wiem, kiedy płodne, kiedy niepłodne, czy mi się spóźnia itp.
Brzuch mnie od kilku dni boli jak na @ i nic. Odstawiłam tabletki i nie pamiętam kiedy miałam, ah... szkoda słów. Zła jestem na siebie
Tak się zakręciłam wizją tego audytu, że zapomniałam, że już nie wezmę tabletek i za nic nie moge odtworzyć w pamięci kiedy miałam poprzednią @...
Normalnie tylko pogratulować rozsądku!!

 
Ostatnia edycja:
Też się witam słonecznie z kefirkiem, a buuu od kawy mnie mdli:sorry2:.
Drugą noc z rzędu spałam bez przebudzeń razem z moimi kociszczami, żadne z nich nawet nie drgneło o 4 tak jak zwykle.

Kwiateczek właśnie jak tam G, nie chrapie już? M ma krzywą przegrodę, bo mial złamany nos, do tego zawalone zatoki i w nocy mam ochote go udusić;-)

Puchatka trzymaj się, juz niedługo. Dziwnie to zabrzmi, ale będę odliczać majóweczkami: Puchatka, Sylwia, Hannah i ja:szok:. A kto następny;-)?

Dzisiaj mam troche do pozałatwiania na mieście, ale raczej przyjemne rzeczy. Za to jutro idę z pozwem do sądu pracy. Dzwoniłam do zus-u i powiedziałam jaka jest sytuacja, bo chodziło mi o to czy miałam składki opłacone, na co babka odpowiedziała, że napewno nie, ale jeszcze mam podejść i sie zapytać. Pieniędzy nadal nie mam, nie odbiera ode mnie telefonów. Jak coś, to komornika na niego naślę, a mam pewność, że szybko nie zwinie interesu.
 
Hannah super ,masz z tym słoneczkiem:tak::-)
Pola przewertuj swoje posty i poszukaj tego gdzie pisałaś że wzielas ostatnia tabletke:tak: to wtedy sobie przypomnisz moze kiedy była @@@.a te mdłości na kawe to może już coś.....;-)
 
P.S. Dotkass widzę nowy suwaczek... trzymam kciuki!

A ja gwiazdeczka , mężatka, wydawałoby się wyedukowana seksualnie i.... nie pamiętam kiedy ostatnio miałam @ i d..pa. Nie wiem, kiedy płodne, kiedy niepłodne, czy mi się spóźnia itp.
Brzuch mnie od kilku dni boli jak na @ i nic. Odstawiłam tabletki i nie pamiętam kiedy miałam, ah... szkoda słów. Zła jestem na siebie
Tak się zakręciłam wizją tego audytu, że zapomniałam, że już nie wezmę tabletek i za nic nie moge odtworzyć w pamięci kiedy miałam poprzednią @...
Normalnie tylko pogratulować rozsądku!!


Pola, ja właśnie też nie za bardzo mogłam sobie przypomnieć dokładną datę ostatniej @, ale jak już minęło pare dni czerwca i brzuch bolał jak na @ ale jej nie było, to sobie test zrobiłam i niespodzianka:sorry2:
Tak więc za Ciebie też trzymam kciuki:tak:
 
Hannah super ,masz z tym słoneczkiem:tak::-)
Pola przewertuj swoje posty i poszukaj tego gdzie pisałaś że wzielas ostatnia tabletke:tak: to wtedy sobie przypomnisz moze kiedy była @@@.a te mdłości na kawe to może już coś.....;-)

Muszę poszukać, chyba na zamkniętym pisałam.... eh stara i głupia jestem :eek:
 
reklama
Do góry