reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

reklama
IMG_1318.JPG

Może tu lepiej widać [emoji3]
 

Załączniki

  • IMG_1318.JPG
    IMG_1318.JPG
    240,4 KB · Wyświetleń: 970
Przechodziłam dziś koło apteki i tak mnie naszło żeby kupic test [emoji85] dziś by było 10dpo i wyszło mi coś takiego już po ok 3 minutach Zobacz załącznik 886106Zobacz załącznik 886107

Czy ja mam jakieś zwidy????
Hm jakiś cień cienia cienia mooooze i tam jest ale myślę że dopiero w piątek będzie wiadomo tak bez przeglądania się [emoji4] jeszcze może się złapiesz na kwietniowki? Kiedy miałaś OM?
 
Hm jakiś cień cienia cienia mooooze i tam jest ale myślę że dopiero w piątek będzie wiadomo tak bez przeglądania się [emoji4] jeszcze może się złapiesz na kwietniowki? Kiedy miałaś OM?

17 lipca [emoji14]
Na początku tygodnia zamówiłam sobie testy z Allegro wiec czekam aż dojdą i zatestuje jeszcze raz [emoji6]
 
A ja mam dziś wizytę u endokrynologa, ciekawe co mi powie.. Mam niedoczynnosc tarczycy ale teraz po tabletkach jest już ok, martwi mnie tylko prolaktyna. Na ostatniej wizycie miałam podwyższona a po tabletkach mam ja już poniżej normy :/
 
reklama
Do góry