reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

reklama
A co myślicie o pomyśle zamiast zwykłych testów Od razu pójść na betę? Koszt wychodzi przybliżony i chyba mniej stresu bo wynik czarno na białym. Z sikańcami to nigdy nie wiadomo do końca, sporo czytałam o fałszywych wynikach. Tylko ciekawe czy betę można zrobić wcześniej czy też około terminu miesiączki?
 
A co myślicie o pomyśle zamiast zwykłych testów Od razu pójść na betę? Koszt wychodzi przybliżony i chyba mniej stresu bo wynik czarno na białym. Z sikańcami to nigdy nie wiadomo do końca, sporo czytałam o fałszywych wynikach. Tylko ciekawe czy betę można zrobić wcześniej czy też około terminu miesiączki?
Podobno beta wychodzi szybciej , jakoś 3-4 dni od zagniezdzenia zarodka , a test sikany od 10-11 dni po zagniezdzeniu, czyli w dniu przewidywanej @ - gdzieś czytałam ;) to tak myślę , ze kilka dni przed @ , tak do 5 dni przed można zrobic wg tych dni zagnieżdzania bo za szybko to tez nic nie wyjdzie ;)
 
A co myślicie o pomyśle zamiast zwykłych testów Od razu pójść na betę? Koszt wychodzi przybliżony i chyba mniej stresu bo wynik czarno na białym. Z sikańcami to nigdy nie wiadomo do końca, sporo czytałam o fałszywych wynikach. Tylko ciekawe czy betę można zrobić wcześniej czy też około terminu miesiączki?
Wiadomo że beta jest bardziej wiarygodna więc jeżeli masz zamiar testować 18 to możesz faktycznie iść na bete we wtorek bo w środę jest święto lub w czwartek i mieć wszystko pewne na sto procent [emoji4]

Ja napewno będę robić sikańca kupuje takie po 3.99 więc mi nie szkoda ich zużywać [emoji28] tylko ja nie mogę testować za szybko bo już mam beta hcg po zastrzyku
 
Wiadomo że beta jest bardziej wiarygodna więc jeżeli masz zamiar testować 18 to możesz faktycznie iść na bete we wtorek bo w środę jest święto lub w czwartek i mieć wszystko pewne na sto procent [emoji4]

Ja napewno będę robić sikańca kupuje takie po 3.99 więc mi nie szkoda ich zużywać [emoji28] tylko ja nie mogę testować za szybko bo już mam beta hcg po zastrzyku

Ja kupiłam na allegro za złotówkę [emoji3] jutro powinny dojść wiec będę tez testować [emoji3][emoji3]
 
reklama
Cześć wam [emoji3] ja sie co prawda juz nie staram ale wpadlam podrzucic wam swoje kciuki [emoji3][emoji110][emoji110][emoji110]
Maj jest piękny i moim zdaniem najlepszy na rodzenie [emoji14] testujcie i wyczekujcie majowych dzieci [emoji7] powodzenia !

Ja z jednej strony trochę się boje bo w zeszłym cyklu testowałam przed terminem @ i zobaczyłam 2 kreski, a po 3 dniach przyszedł okres :(
Ja mialam dokladnie tak samo dwa ostatnie cykle.. jak teraz o tym mysle to prawie ze jestem pewna ze byly to ciaze biochemiczne..

Trzymam kciuki za twoje dwie grube krechy [emoji110]
 
Do góry