reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2019

Cześć wam [emoji3] ja sie co prawda juz nie staram ale wpadlam podrzucic wam swoje kciuki [emoji3][emoji110][emoji110][emoji110]
Maj jest piękny i moim zdaniem najlepszy na rodzenie [emoji14] testujcie i wyczekujcie majowych dzieci [emoji7] powodzenia !

Ja mialam dokladnie tak samo dwa ostatnie cykle.. jak teraz o tym mysle to prawie ze jestem pewna ze byly to ciaze biochemiczne..

Trzymam kciuki za twoje dwie grube krechy [emoji110]

Dzięki [emoji8][emoji8]
U mnie poprzednia tez była raczej biochemiczna :/ nawet poszłam na betę i wyszła 5, a po 2 dniach było już ok. 3 wiec spadała.
Tak bardzo bym chciała żeby się udało ..
 
reklama
Dzięki [emoji8][emoji8]
U mnie poprzednia tez była raczej biochemiczna :/ nawet poszłam na betę i wyszła 5, a po 2 dniach było już ok. 3 wiec spadała.
Tak bardzo bym chciała żeby się udało ..
Uda sie zobaczysz, tylko przestań się cały czas zadreczac wiem że nie jest łatwo ale naprawdę stres nie jest wskazany. Będzie dobrze [emoji4]
 
Cześć wam [emoji3] ja sie co prawda juz nie staram ale wpadlam podrzucic wam swoje kciuki [emoji3][emoji110][emoji110][emoji110]
Maj jest piękny i moim zdaniem najlepszy na rodzenie [emoji14] testujcie i wyczekujcie majowych dzieci [emoji7] powodzenia !

Ja mialam dokladnie tak samo dwa ostatnie cykle.. jak teraz o tym mysle to prawie ze jestem pewna ze byly to ciaze biochemiczne..

Trzymam kciuki za twoje dwie grube krechy [emoji110]
Mam nadzieję że się już nie starasz bo już zaszłaś [emoji6][emoji4]
 
Mam nadzieję że się już nie starasz bo już zaszłaś [emoji6][emoji4]
Niee [emoji6] odpuscilismy starania moze do przyszlego roku a moze na zawsze [emoji57]

A wy testujcie i wysikujcie piekne dwie krechy ! [emoji6] maj jest piękny [emoji6] wiem co mówię, mam sentyment do maja bo syn majowy [emoji14] trzymam za was kciuki i bede zagladac czasami [emoji6]
 
reklama
Do góry