K
karo88*
Gość
No to chyba mnie to dopadłoWłaśnie czytałam gdzieś, że pod koniec drugiego i w trzecim trymestrze możemy być 'rozdrażnione i osłabione psychicznie'![]()
Follow along with the video below to see how to install our site as a web app on your home screen.
Notka: This feature may not be available in some browsers.
No to chyba mnie to dopadłoWłaśnie czytałam gdzieś, że pod koniec drugiego i w trzecim trymestrze możemy być 'rozdrażnione i osłabione psychicznie'![]()
Tez mam czasami takie dni... czasami boje się ze deprecha ciążowa mnie dopadaNo to chyba mnie to dopadłoi nie powiem ze jak się kładę to nawet potrafię się rozplakac jak głupia
np mały się nie rusza nie czuje to lub ze miałam ten brzuch twardy i mnie bolał płacze jak małe dziecko
Braxtona nie powinny boleć. Nie wiem niestety jak się je odczuwa, bo w pierwszej ciąży ich nie czułam, a teraz mam skurcze sporadycznie, miejscowo i tylko jak się za bardzo rozciągne. Na Twoim miejscu brałabym regularnie magnez, 3x dziennie, a z nospa to bym uważała. Od razu mówie, że nie jestem lekarzem, ale nospa może mieć wpływ na dziecko i czasem dzieci mają problemy z napięciem mięśniowym z tego co czytałam. Wiec ja biore nospe tylko jak naprawde boli. A te bóle nie przechodzą Ci po nospie?Dziewczyny jak z tym brzuchem czy mogą być to te skurcze braxtona ? Przy tym też są bóle brzucha ? Czy to macica ?
Magnez nie szkodzi, trudno go przedawkować i to wiadomo od razu-przedawkowanie powoduje biegunkę. A skoro bolało po nospie to może to jelita, wzdęcia itp?Wczoraj pierwszy raz mnie brzuch zabolal jak mi twardnial brzuch .nospe zalecila mi Pani doktor ale tak jak mówię brzuch nigdy wcześniej mnie nie bolał .... Fakt magnezu nie bioręwe wtorek idę na wizytę więc zobaczymy co mi powie moja doktorka .... Brzuch mnie zaczął boleć po nispue za jakieś 40 min
To kierunek apteka mnie czeka żeby kupić magnez ☺ sama juz nie wiem staram się nie popadać w panikęMagnez nie szkodzi, trudno go przedawkować i to wiadomo od razu-przedawkowanie powoduje biegunkę. A skoro bolało po nospie to może to jelita, wzdęcia itp?
Ruchy tez moga bolecTo kierunek apteka mnie czeka żeby kupić magnez ☺ sama juz nie wiem staram się nie popadać w panikęaczkolwiek ze mnie taki typ panikary
.. Już myślałam o najgorszym .... Wogole też się trochę martwię bo to mój 23 tydz +6 dz a bardzo bardzo mało czuje ruchy małego praktycznie Wogole
Ja znów uważam ze jakby mnie mój tak porządnie pokopal to bym się uspokoilaRuchy tez moga boleci nawet gdy sie je czuje to strach nie mija, ja sie boje, z czuje za malo, za duzo, ze uciska na pecherz za mocno lub na zoladek.