reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majówki w uk :)

Witam. Ostatnio cos cicho tutaj. Przyszedl mi dzisiaj list ze szpitala z terminem cesarki. I okazalo sie ze jednak po swietach. 24 marzec 2014. To bedzie 38tydz i 3 dzien, wydaje mi sie ze jakos pozno jak na ciaze blizniacza, ale moze sama sie wczesniej rozpakuje ☺
 
reklama
Mamusia blaneczki jak tam po konsultacji ?Zgodzili sie na cc?ja dzisiaj bylam mlody coraz większy dobrze ze co dwa tyg scan robia to kontrolują jak tak dalej pójdzie to 4 kg spokojnie bedzie miec.o wywolaniu cisza:-(moze za 2 tyg cos ustalą mądre głowy
 
Wszystkie sie juz chyba wykruszyly.Ja juz fatalnie sie czuje mlody bardzo nisko tak napiera ze mam wrażenie ze chce wyskoczyć ale nic nie badali ani rozwarcia czy stanu szyjki.Caly czas slysze ze mlody wielki bedzie ale na kazdym usg przyrost tygodniowy to 200g wiec normalnie.Za tydzien mam konsultanta może podejmą decyzję ...
 
reklama
Oj ja juz tez mam dosc. Mama Blaneczki- wiesz ja to jest ciezko z dwojka dzieci i brzuszkiem ;-) nie ma czasu na odpoczynek. Jakos ostatnio nie mam juz na nic sil. Chcialabym ciagle lezec. Z kolei to powoduje u mnie bole spojenia. Ah ciagle cos. U mnie juz jutro zacznie sie niedlugo 38 tydz wiec ciaza oficjalnie juz donoszona. Ewstra- moja mala ciagle wychodzi mala ale jeszcze w granicach normy. Z jednej strony dobrze bo sie malenstwem dluzej naciesze I moze porod nie bedzie taki bolesny. Co do porodu... poprzez przypomnienie sobie o skurczach (mialam ostatnio kilka) zaczynam znow panicznie bac sie porodu. Moj ostatni byl szybki I przez to bardzo bolesny. Nie zdarzyli dac mi epidrualu. Ah.. panicznie sie boje ze znow tak bedzie.... w kazdym razie ja juz chcialabym urodzic I miec mala przy mnie.. mimo ze wiem iz z trojka malych dzieci bedzie sie wtedy dzialo ;-)
A wy jak dajecie rade I na kiedy macie terminy? (Ja na 11 maja)
 
Do góry