reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mała Nadia nie chce jeść. Pomocy

Dołączył(a)
18 Styczeń 2015
Postów
1
Moja 3,5 letnia Nadia nie chce jeść, jej dzień wygląda tak z rana bułka z masłem popija jogurtem, na obiad rosołek z makaronem czasem jakaś frytki. Z owoców je czasem jabłko gruszki mandarynki. Ciężko ją do jedzenia zachęcić do jakiego lekarza się zwrócić? Takie nie jedzenia napewno rzutuje na zdrowie. Może znacie jakiegoś pediatra olsztyna który by mi pomógł?

Wyskrobane z Motorola Moto G
 
reklama
Niewątpliwie takie jedzenie wpływa na zdrowie Pani dziecka, niedobory niezbędnych składników odżywczych zaburzają prawidłowy rozwój psycho-fizyczny dziecka, konieczna jest konsultacja lekarza i dietetyka.
 
Do góry