reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Małe krwiaczki na...

K

Kasia2301

Gość
Witam! Mam troche untymny problem. W pierwszej ciazy dotyczylo to koncowki, jednak teraz zaczelo sie w czwartym miesiacu. Otoz robia mi sie niewielkie krwiaki na narzadach rodnych. Dotyczy to miedzy innymi warg sromowych. Nie boli, jednak nie wyglada to zbyt ladnie. Biore heparyne ze wzgledu na przebyta zakrzepice. Czy cos mozna z tym zrobic? Moze sa jakis masci? Ktoras z Was miala podobny problem?
 
reklama
Mowilam, ale machnal reka. Czyli nic nie robic? W pierwszej ciazy mialam to pod koniec, w 9-tym miesiacu. Faktycznie przeszlo po porodzie.Tylko teraz mam jeszcze do konca 5 miesiecy....
 
Ja już nie pamiętam w którym miesiącu to miałam. Lekarz mówił, że gdyby się powiększało albo bolało to trzeba po ciąży wycinać, jednak zniknęło samo. Idź do innego lekarza skoro ten taki olewczy.
 
Wracajac do tematu... Jestem po doplerze, gdyz problem rozwinal sie na mogi zylu udowe. Niby wszystko ok i nie ma zakrzepow, jednak zyla odgaleziajaca sie do prawe wargi jest caly czas napuchnieta i bardzo boli, szczegolnie przy chodzeniu. W tym miejscu oczywiście lekarz nie wykonywal badania. Czy ktoras z mam tez to przechodzila? Mam sie czym martwic? Lekarz, juz drugi mowi, ze taki urok zyl.
 
Do góry