reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Małe krwiaczki na...

Kasia2301

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Witam! Mam troche untymny problem. W pierwszej ciazy dotyczylo to koncowki, jednak teraz zaczelo sie w czwartym miesiacu. Otoz robia mi sie niewielkie krwiaki na narzadach rodnych. Dotyczy to miedzy innymi warg sromowych. Nie boli, jednak nie wyglada to zbyt ladnie. Biore heparyne ze wzgledu na przebyta zakrzepice. Czy cos mozna z tym zrobic? Moze sa jakis masci? Ktoras z Was miala podobny problem?

reklama

Kruczka

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Możliwe że to zapalenie gruczołu bartholina. Też miałam to w ciąży, samo minęło. Skonsultuj sprawę z ginekologiem.

Kasia2301

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Mowilam, ale machnal reka. Czyli nic nie robic? W pierwszej ciazy mialam to pod koniec, w 9-tym miesiacu. Faktycznie przeszlo po porodzie.Tylko teraz mam jeszcze do konca 5 miesiecy....

Kruczka

Fanka BB :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Ja już nie pamiętam w którym miesiącu to miałam. Lekarz mówił, że gdyby się powiększało albo bolało to trzeba po ciąży wycinać, jednak zniknęło samo. Idź do innego lekarza skoro ten taki olewczy.

Podobne tematy
Autor Tytuł Forum Odpowiedzi Data
O Zbyt małe dziecko w 31 tygodniu ciąży Ciąża, poród, połóg 57
W Za małe dziecko? Ciąża, poród, połóg 15
angelika.zima5 Małe kropeczki krwi Potrzebuję porady 1
G Dziecko o tydzień za małe Potrzebuję porady 14
Fanka Kadry Małe łożysko w ciąży, mała waga dziecka Ciąża, poród, połóg 19
adzwojcik Obie półkule mózgowe zajmują zbyt mało miejsca (są za małe?)/ Krótkie sploty naczyniowe mózgu Potrzebuję porady 5
S Małe endometrium Staramy się 12
L Niskie betaHCG, małe przyrosty, 8tydz Potrzebuję porady 9
S Małe turbulencje na pokładzie. Dzieci urodzone we wrześniu 2017 1
Gagatka88 Małe, ale Biuściaste Mamuśki - znalazłyście dla siebie stanik? Przyszłe mamy 11
M Prośba o wypełnienie krótkiej ankiety Roczniaki i dwulatki 0
K Ocena sposobu żywienia dzieci w 1. roku życia. Badanie. Żywienie 0
M Jak nauczyć małe dzieci porządku? Rodzeństwo 5
O Małe endometrium. Czy istnieje szansa na ciążę? Staramy się 7
Felidae PODRÓŻE małe i duże Dzieci urodzone w kwietniu 2013 7
vinga89 Rozpakowane Styczniówki i ich małe skarby :) - bez komentarzy Dzieci urodzone w styczniu 2014 6
T Jak zagospodarować małe pokoje dziecięce? Trójmiasto 14
lucere spotkania małe i duże Dzieci urodzone w grudniu 2013 118
annaoj kce Małe conieco, czyli nasz przepisy kulinarne Wielodzietni 22
Ainhoa Małe ciemiączko i płod hipertroficzny Forum pediatryczne 1
B Wakacyjne zajęcia adaptacyjne Wrocław Małe Wielkie Skarby Ogłoszenia tylko tutaj 0
B Wakacyjne Zajęcia Adaptacyjne w Małe Wielkie Skarby Ogłoszenia - Wrocław 0
firefly moje Małe Mądre Dzieciaczki 1
A zbyt małe dziecko Ciąża, poród, połóg 7
B Sylwester dla dzieci 2011/2012 całonocna opieka wrocław oporów małe wielkie skarby Ogłoszenia tylko tutaj 0
Marma Te małe i te duże postępy naszych maluszków – czyli chwalimy się Dzieci urodzone w kwietniu 2011 36
B Żłobek Przedszkole Małe Wielkie Skarby organizacja urodzin Ogłoszenia - Wrocław 1
B Żłobek Przedszkole Małe Wielkie Skarby Wrocław Oporów Ogłoszenia tylko tutaj 2
monikasia Małe Śnieżynki i korzystanie z nocnika Dzieci urodzone w lutym 2010 42
B Nowe przedszkole Małe Wielkie Skarby Ogłoszenia - Wrocław 1
N Małe ssaki - czyli wszystko o karmieniu piersią lub butelką:) Dzieci urodzone w sierpniu 2010 1259
cytrusik zupełnie małe szkraby a domowi zwierzęcy lokatorzy - izolować? Dzieci urodzone w czerwcu 2010 10
agapa Nasze kilogramy - te duże i te małe. Dzieci urodzone w lutym 2010 110
mikimauro Życzenia&Gratulacje- te małe i te duże:) Dzieci urodzone w lutym 783
dmuchawiec Małe i duże postępy w rozwoju naszych Malusińskich :) dzieci urodzone w lipcu'09 498
stabilo Szkolne problemy małe i duże Szkoły 4
Kira24 Nasze małe umiejętności i osiągnięcia Dzieci urodzone w sierpniu 2007 23
K Za małe dziecko!!!! Ciąża, poród, połóg 14
Asiun Wychowanie czyli sposoby na małe łobuzki :) Dzieci urodzone w kwietniu 2006 247
Joaśka Podróże małe i duże :) Dzieci urodzone w kwietniu 2006 78
beata8422 Kiedy skusiłyśmy się na małe przyjemności? Dzieci urodzone w czerwcu 2006r. 3
sumka Podróże małe i duże :) Dzieci urodzone w czerwcu 2006r. 431
wiki.25 Nasze małe zachciewajki Dzieci urodzone w kwietniu 2007 323
M Podróże małe i duże! Dzieci urodzone w listopadzie 2006r. 86
I USG - nasze małe październikowe Słoneczka Dzieci urodzone w październiku 2006 302
A nad brzegiem rzeczki mieszkają małe smuteczki ;( Dzieci urodzone w lutym 2006r. 236