reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

reklama
no nie wiem dlaczego linki nie dzialaja :baffled: wkleje zalaczniki

co do zjezdzalni to na razie jedna z tych kupie chyba ze cosik nowego dla roczniaczka znajde na to lato.
hustawek dla malenstw nie moge na razie znalezc tylko takie siedzenie

a co myslicie o tym? Take a Look at the large bead frame activity cube from Blooming Marvellous, the Maternity Experts Podobno maluchy to bardzo lubia. Ten muzyczny elektryczny stolik J sie juz znudzil wiec moze cos takiego bardziej tradycynjego sie sprawdzi? Cale szczescie ze J sie wlasnie mlodsza kuzynka urodzila, bedzie komu mialo urwisiatko swoje bambetle oddawac :-D
 

Załączniki

  • 8609558620061440.jpg
    8609558620061440.jpg
    25,7 KB · Wyświetleń: 7
  • 8609677347697264.jpg
    8609677347697264.jpg
    31 KB · Wyświetleń: 14
  • 8609677390504576.jpg
    8609677390504576.jpg
    49,7 KB · Wyświetleń: 13
Dziewczyny, świetne pomysły do ogrodu:tak: i dla maszych dzieciaczków do zabawy... ja najpierw muszę zrobić ogród, żeby coś tam projektować, ale jak bedę potrzebowała to wiem, fgdzie szukać...

Stefana&Siwona, a ja właśnie w sprawie obuwia dla dzieciaczków chodzących... Martynka w czym chodzi, bo Filipek to "Dawid"...

a inne mamusie co jeszcze moga polecić?:-)
 
wow, ale sprzęty :-)
MrsF- Dzemik będziem mieć profesjony plac zabaw w ogrodzie!:-)

A mi sie właśnie ta piaskownica ze Snoby spodobała, ale jak piszecie że lipa to może faktycznie trzeba się rozglądnąć za inną:baffled:
I ja jak Beti - najpierw trzeba ogród doprowadzić do porządku, wyrównać nierówności i kreta przepędzić do sąsiada bo masakra normalnie:angry::growl:
 
giza bardzo mi sie podoba piaskownica która wkleiłaś:tak:jeszcze jest taka podopbna zamykana że z tego zamykania mozna złozyc dwie ławeczki i ta tez jest ciekawa.;-)
 
Widze ze tamat zabawek ogrodowych.

Michalek dostal taka piaskownice na urodziny Step2 Naturally Playful Sandbox - Step2 - Toys "R" Us

i tez jeszcze chce mu kupic jakies hustawki o moze cos takiego
Westvale Wood Gym Set - Big Backyard - Toys "R" Us

O i jeszcze zamiast rowerka to cos takiego Power Wheels Little People Tot Rod - Blue - Power Wheels (Fisher-Price) - Toys "R" Us bo dostal taki rowerek od tesciowej na urodziny Rock, Roll 'N Ride Trike XL - Fisher-Price - Toys "R" Us i kompletnie mi sie nie podoba bo to jest dla duzo starszych dzieci. I napewno w te wakacje z niego nie skorzystamy i wogule jestem zla ze go rozpakowalismy i pozkrecalismy bo tak to bym oddala albo wymienila na cos innego.
 
reklama
znalazłam całkiem fajną huśtawkę z funkcją stolika
JUST FUN - Place zabaw - Ławeczka dwustronna "COMBO"
a zjeżdżalnię chyba kupimy taką
Little Tikes WIELKA ZJEZDZALNIA CZE-NIE MODEL 2009 (599822919) - Aukcje internetowe Allegro
chociaż się zastanawiam, czy nie kupić też drugiej malutkiej dla Milenki, żeby sama mogła na nią wchodzić. Ale to już chyba używanej bym poszukała. W sklepie na widok zjeżdżalni mała oszalała i na taką malutką sama próbowała wchodzić, tylko, że ze złej strony ;-) Ale bardzo jej się podobało.
 
Do góry