reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowe zakupy

Bigbi ja miałam próbkę :
-sudocremu
-płynu Lovela
-smoczek z Aventu
-woda niegazowana
-mydło w płynie
-espumisan
-jednego pampersa z Pampesa i malutką paczuszkę chusteczek też z pampersa.
-jakieś herbatki laktacyjne
-wkładnki laktacyjne

no i do tego kupe gazetek ulotek i kuponów do sklepow dziecięcych z obniżką .
Dostaje się dwie takie teczki jedna niebieska druga rożówa
Niebieskie pudełko i różowe pudełko - Testy produktów dla dzieci i rodziców. - bloog.pl
i z tego co wiem to zależy od pory roku co dawają :)

a od położnej butelkę małą z LOVI też rożne probki z nivei np płyn do kąpieli 3w1 i krem na odparzenia:)
 
reklama
u nas sprawdził się krem Nivea Nutri Sensitive SOS, fajny jest, dość mocno natłuszcza, Sudokrem tylko na odparzenia. Bepanthen też super ale drogo wychodził i jest mało wydajny.
 
Co do sudocremu to tez tylko na odparzenia. Przy pierwszym smarowalam prawie codziennie i skonczylo sie tak jak Ania pisala, skora sie przyzwyczaila i przestala reagowac, zaczal miec straszne odparzenia i rany i nic nie dzialalo, dopiero jakies leki od lekarza. Przy drugim smarowalam tylko oliwka zeby nawilzyc a sudocrem tylko przy odparzeniach i nie bylo problemow :) bardzo zadko robila mu sie pupa czerwona. Teraz tez bede tak robic :)
 
dziś do mnie doszły pierwsze z zakupionych rzeczy - a mianowicie koszule nocne do karmienia piersią
tak się zastanawiam - czy do porodu trzeba mieć specjalną koszulę?
 
reklama
Do góry