reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maluszkowy rozwój miesiąc po mięsiącu - czyli co już potrafię ... :)

reklama
mnie Lenka rozczula jeszcze bardziej niż zwykle, bo załapała o co chodzi w bębenku i zaczęła w niego uderzać :)
też są cyrki jak się wyłączy tv, bo patrzy w niego, na mnie i robi "y,y,y" ( dlaczego nie gra? ) ;))) słoooodziak :)
 
nasza Gatka nauczyła się noskiem gilgotać, znaczy robi tak jak my gdy ją gilgamy buzią w brzuszek to ona mi tak w ramie robi :-) i sama rechocze jak się zaczynam śmiać :-D a najbardziej się śmieje gdy ją starsza siostra straszy "Buuuu". Zaskakujące jest, że mnie 5letnia Maja często strofuje mówiąc co robię źle przy Agatce, albo żebym uważała na nią :happy:
a z tym gilgotaniem noskiem to śmiesznie bo Gatka potrafi tak M zaczepiać gdy śpi :tak:
 
bra...a czy Lenka to tv-maniaczka?Bo Staś nieustannie gapi sie w tv jak tylko go włącze (dlatego też bardzo rzadko to robię) a najzabawniejsze jest to, jak przyciąga sobie jakąs zabawkę pod telewizor i udaje, że się nią bawi a w rzeczywistości gapi sie w tv - mały kombinatorek :-)
dziś tez zaczął kręcic głową jak mówię: nie, nie, nie oraz "uciekac" jak udaje się, że się go goni
 
gag tak, to telemianiaczka i prawdę mówiąc nie mam pojęcia skąd się jej to wzięło ;)
tv włączam rzadko, a jeśki juz, to ona i tak sie w niego nie patrzy jakoś szczególnie, raczej przyciągaja ja dźwięki. i chyba o dźwieki tu chodzi. że są , są i nagle ich nie ma. a że wie skąd sie brały, to sie odwraca i pyta " halooo czemu nic nie gra?" ;)))
 
Emma też chętnie zerkałaby w tv , ale jes od niego odizolowana:tak:
nie wiem czemu , Vi wogóle nie interesował telewizor , ani bajki :no: jedynie reklama 7 days "głodomorra" :-D hehe
a tak to dopiero po półtorej roku zaczęła zerkać na jakieś bajki... sporadycznie raz na jakiś czas..
 
Jagódź też nie jest zainteresowana tv, oprócz jednej reklamy :-D;-) co mnie cieszy. Bardziej zwraca uwagę na wyłączenie radia.

Za to od kilku dni daje buziaki :-) zaczęło się od całowania dzidzi z lustra aż i mi się w końcu dostało :-)
 
reklama
reklam to raczej nie pozwalajcie oglądać, wiem ,że dzieciaki przyciagają ale działają podprogowo, potem ciężko z taką wizją świata walczyć
a u nas jedynie mecze z ojcem ogląda,ale nagrywane więc bez reklam i na sky'u, więc na szczęście nie rozumie;-)
 
Do góry