reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mały grubasek 01,08,2007

klad20

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
7 Maj 2007
Postów
121
WITAM WSZYSTKIE MAMUSIE MÓJ SYNEK HUBERT PRZYSZEDŁ NA ŚWIAT 01,08,2007 O GODZINIE 21,20 PORÓD NATURALNY O WŁASNYCH SIŁACH WAGA 5020g, 62cm.
dsc00037bz3.jpg

dsc00044asj5.jpg

p8140083ig7.jpg

 
reklama
GRATULACJE:tak:;-):-).Synus trzeba przyznac pokazny,buzki ze sie zdecydowalas na naturalny bo ja bym o cc poprosila ,stchorzylabym
 
pewnie tez bym stchórzyła lekarze nie zrobili mi usg jakby wiedzieli to od razu by mi zrobili cc a tak nikt nie wiedział że synek taki duży będzie.Najważniejsze że cały i zdrowy
 
Gratuluję Synusia - śliczny chłopaczek a z Ciebie dzielna Mamusia, że poradziłaś sobie z takimi rozmiarami :-D
I ode mnie specjalne życzenia dla Huberta, bo ja też jestem z 01.08 ;-)Słodkiego, miłego życia Maluchu !
 
gratulacje, moja córcia tyle nie ważyła miała 4450 i 59, jakby poczekali do terminu porodu, to kto wie?????
Pozdrawiam niech sie zdrowo chowa
 
reklama
Do góry