reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mam problem!!

Dziecko, Twoja historia zalatuje takim fejkiem, że aż mnie wszystko boli na myśl, że komuś się takie bzdury chce wymyślać :D
A gdyby to miało miejsce naprawdę, to dla mnie jest jedno wytłumaczenie - jesteś upośledzona umysłowo i Twój mąż perfidnie to wykorzystuje ;)

Luxuorius, no to szamiemy razem, piwem bym popiła chętnie, ale będę się z Tobą solidaryzować i odpuszczę :D
 
reklama
Dziecko, Twoja historia zalatuje takim fejkiem, że aż mnie wszystko boli na myśl, że komuś się takie bzdury chce wymyślać :D
A gdyby to miało miejsce naprawdę, to dla mnie jest jedno wytłumaczenie - jesteś upośledzona umysłowo i Twój mąż perfidnie to wykorzystuje ;)

Luxuorius, no to szamiemy razem, piwem bym popiła chętnie, ale będę się z Tobą solidaryzować i odpuszczę :D
zawsze mozemy isc po bezalkoholowe :D
 
hahaha, Nesss ♥ musze sprawdzic czy nosze jego dziecko, bo wiesz roznie to bywa jak widac :D
Blondynka leży na porodówce po cesarskim cięciu. Przychodzi jej mąż, biegnie do łóżeczka i widzi, że dziecko jest czarne. Zanim zdążył powiedzieć choćby słowo, blondynka zaczyna wrzeszczeć:
- A teraz chodź tu i powiedz mi prosto w oczy, że nie sypiasz z naszą sąsiadką z Jamajki!!!
:D
Potrzebna jest jednak weryfikacja :D
 
Blondynka leży na porodówce po cesarskim cięciu. Przychodzi jej mąż, biegnie do łóżeczka i widzi, że dziecko jest czarne. Zanim zdążył powiedzieć choćby słowo, blondynka zaczyna wrzeszczeć:
- A teraz chodź tu i powiedz mi prosto w oczy, że nie sypiasz z naszą sąsiadką z Jamajki!!!
:D
Potrzebna jest jednak weryfikacja :D
Przychodzi facet kupic prezewatywy i ekspedientka sie go pyta:
-jakie maja byc, z myszka miki, czarne czy tradycyjne?
-a daj pani czarne
Niestety gumka peka i baba zachodzi....synek rodzi sie czarnoskory, po latach pyta sie taty, dlaczego on jest bialy a mlody czarnoskory
- a ty sie ku*wa gowniarzu ciesz, ze nie jestes myszka miki :D
 
reklama
Do góry