reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Kochani, umiera młoda mama. To koleżanka jednej z naszych moderatorek @89katia. Być może uda sie ocalić jej życie, ale (jak zawsze) potrzba na to pieniędzy. I to nie za miesiąc, nie za dwa, tylko teraz. Dorzuć się do zbiórki. Każda wpłata, nawet ta symboliczna daje jej większą nadzieję, że wróci do swoich maluszków. Dziękuję. aniaslu Poznaj Anię i jej dzieci. I podejmij decyzję.

reklama

Mama u lekarza

megusek

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Możemy się wspierać, radzić sobie jak przetrwać. Możemy ponarzekać ...w końcu jesteśmy w ciąży i to nam wolno! ;-)

reklama

megusek

Rozwiązania
0
Mimo że na mdłości tak naprawdę nie wiele można zaradzić ja Wam powiem że jedzenie nawet pół kromki tosta co jaki czas pomaga. Ja piję rosół i wodę z wyciśnięta cytryną (te sklepowe gotowe mają cukier - miałam w pierwszej ciąży w krzywej cukrowej za dużo i prawię pół ciąży musiałam obejść się bez cukru :-( )

jezyk

Fan(ka)
Miasto
lubuskie
Rozwiązania
0
megusek mi nic nie pomagało:-( wszystko śmierdziało nawet chleb czy sałata nie wspomnę już o mięsie. teraz jest trochę lepiej zaczęłam jeść i nie muli mnie cały dzień tylko dopada etapami. wiesz mnie nawet na wymioty zbierało bo zwykłej wodzie mineralnej niegazowanej.

megusek

Rozwiązania
0
Jezyk mnie tez wszystko śmierdzi..ale muszę coś jeść żeby mieć sile chodzić...Kuba ma rok i 7 mies i jest bardzo zajmujący. Musze jakoś przetrwać. Wmuszam po prostu w siebie jedzenie które nie ma smaku i rzadko jest strawione ...
Wiecie ja to się nadziwic nie mogę, że naprawdę ładują kasę w różne głupie eksperymenty a nikt nie pomyślał żeby wynaleźć coś dla ciężarnych z mdłościami...po prostu nie wierzę że nie ma na to leku!

jezyk

Fan(ka)
Miasto
lubuskie
Rozwiązania
0
megusek są tabletki na mdłości i lekarze przepisują jeśli naprawdę te mdłości nie pomagają normalnie funkcjonować kobiecie

megusek

Rozwiązania
0
są ale rzadko je przepisują, raczej zalecają przetrwanie. I problem jest jeżeli ciężarna rzyga częściej niż 2 x dz...a reszta która ma mdłości cały dzień i jedno heftowanko to już nie jest ciężki przypadek. Więc naprawdę nie mamy tak źle :-) ;-)

Mitsu

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Ja jem jak 100 kilowy facet i boli mnie brzuszek na dole ale ginek mówi, że to macica sie roziąga i nie mam sie czym martwić.

bianka30

Lutówka 2009 :)
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
Wiecie co, gin mi powiedziała, ze wszelkie mdłości, "pawiki" i wzdęcia, zaparcia na początku ciąży to jest bardzo dobra wiadoość dla wszystkich. Od razu podkreśliła, że wie, ze to okrutnie brzmi, ale to znaczy, ze w organiźmie jest wysoki poziom hormonów ciążowych - czyli ciąża jest dobrze "strzeżona" :);-)
Nie mniej, mimo że nie jest to łatwa bezstresowa ciąża, przychylam się do zdania o wynalezieniu leku na mdłości w ciąży:)
Mnie mordują strasznie, choć nie codziennie. I nie wiem kto powiedział, że są to poranne mdłości. Mnie mordują cały dzień. Do tego jeszcze wzdęcia i zaparcia - chyba gorsze niż mdłości bo wiążą się z bólem brzucha, a u mnie ból brzucha wywołuje lekką panikę (wcześniejsze, przykre doświadczenia). Od paru dni męczy mnie też nadwrażliwość na zapachy - najgorzej na jedzenie, wczoraj nie mogłam pozmywać naczyń, bo zapach resztek... brrr. I ogólnie wstręt do jedzenia... jem bo wiem że trzeba, ale nie mam ochoty prawie na nic...

reklama

antar

Mamy lutowe'09
Miasto
Warszawa
Rozwiązania
0
a ja dzisiaj popsikałam się trochę do pracy swoimi ulubionymi perfumami, tak leciutko, i tak się cały dzień męczę, tak mi to śmierdzi obrzydliwie, trochę mnie aż zemdliło, no ale pasztet na drugie śniadanie pomógł.

Polecamy

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry