reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamo, ja już TO potrafię!

Nef wygląda na wysoki. ale jest dość szeroki i może siusiorek ma za dużo miejsca na brykanie, jedyne wyjście przytrzymać :-) go w dół palcem...
Nam za pierwszym razem zmoczył sie cały bodziak z przodu bo juz zapomniałam ze jak będzie sobie leżał na siusiaku to zostanie obsikany :-D
 
reklama
Fel ło matko, Gosia była samoobsługowa, siadała i wsio, a tu trzeba będzie asystować?:szok::-D
ale już zorientowałam się na czym polega problem, młody rozsiada się jak na tronie, opiera się całymi pleckami o to oparcie, więc pozycja nie jest taka typowo siedząca. Jak podłożę rękę pod plecy, to jest lepiej, siedzi wtedy wyprostowany jak struna.
No ale potrzebowałam być 2x obsikana, żeby do tego dojść:-D
 
hehe, ja nie zaobserowałam takich problemów u nas ;-) może dlatego że mamy mniejszy nocniczek, i zawsze jest do dołu, nie ma miejsca na skakanie ;-)
 
Ulubiona zabaw turlanie piłki, Już świadomie umie ją podać konkretnej osobie tzn poturlać do kogoś :-) Starszy w ogóle piłką sie nie zachwycał w jego wieku a balonów bał się śmiertelnie. Olek uwielbia balony i piłki :-)
 
Do góry