reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie czerwcowe u lekarza:)

blond_20

Czarownica
Dołączył(a)
29 Czerwiec 2008
Postów
5 637
Miasto
Gorzów Wlkp.
Zakładam wątek do opisywania wizyt, bo jednak codziennie ktoś jest u lekarza a poźniej będziemy mogły się tu dzielić wizytami naszych maluszków:)
 
reklama
u lekarza nie byłam od 1 grudnia, wybieram się 29 dopiero.
1.12 byłam na teście pappa usg i krew - bardzo miło wspominam, wtedy pierwszy raz usłyszałam bicie serca :)
 
gratuluje. ja jeszcze nie slyszalam bicia serca tylko przeczytalam jakie tetno mialo na wyniku usg:(w tym tygodniu ide na badania krwi itp a przed sylwestrem na wizyte. ale bez usg. usg dopiero zrobie w 22 tyg a to tyyyle czasu jeszcze:(ostatnio widzialam malenstwo w 11 tyg:-(, musze pogonic tego mojego gina zeby mnie wyslal bo widze ze wszystkie maja co chwile a ja zazdroszcze ze mozecie podgladac. boje sie ze cos moze byc nie tak, jak kazda chyba
 
blond a prywatnie czy na nfz chodzisz? bo mam wrazenie ze te z nas co tak czesto dzieciaczki oglądają chyba prywatnie chodz a :)
 
Aylin ja do gina chodze na nfz a z tego co slyszalam 3 usg w ramach ciazy przysluguja a tymczasem bylam na 2 prywatnie. na zadne z nfz mnie nie wyslal, chociazby zeby ciaze potwierdzic. musialam na wlasna reke zalatwiac. no i te w 22 tygodniu tez idziemy prywatnie ale to 3d. w poprzedniej na poczatku chodzilam prywatnie a potem z nfz i i tak mialam 3 bezplatne usg.a tu inny lekarz i twierdzi ze jest ok to mnie nie wysyla:-(
 
WITAM..JA JESTEM W 16 TYG...U LEKARZA BYŁAM AKURAT 6 GRUDNIA:-)
WSZYSTKO DOBRZE.DZIDZIA RUCHLIWA LEKARZ NIE MÓGŁ DOBRZE ZOBACZYĆ JAKA PŁEĆ:-)
ALE NAJWAŻNIEJSZE USŁYSZAŁAM PO RAZ DRUGI BIJĄC SERDUSZKO NASZEJ ISTOTKI:d
 
Fajnie że powstała nowy wątek, o faktycznie trudno było znaleźć wiadomości z wizyt lekarskich

Ja w piątek dostałam wyniki badań, wirusowe wszystkie ujemne, morfologia wszystko w normie i tylko mocz wyszedł mi zasadowy ale przy dowcipnej luteinie to chyba norma, zresztą dziś się dowiem bo mam w końcu wyczekaną wizytę, mam nadzieję że u maluszka wszystko w porządku.

Czy jeszcze ktoś dziś wybiera się do lekarza? Wiem że na pewno jeszcze jedna przyszłą mamusia ale nie pamiętam już która
 
Blond - chyba nie do końca jest tak że tylko 3 przysługują. Ja byłam 2 razy i za każdym razem miałam robione.
Jutro mam wizytę - i jak to określił przy poprzednim badaniu - "jak Pani bedzie chciała to sie zbadamy, a jak nie to tylko na wyniki popatrzymy" Więc szansa na obejrzenie fasolka jest :)
Może mi pomacha przed świętami. Za to serduszka nia słyszałam do tej pory - raczej mnie to nie martwi. Skoro mały/a fika za każdym razem to znaczy, że wszystko z nim ok :)
 
Aylin Ty chodzisz tez na NFZ? moze sek tkwi nie w tym ile razy mozna tylko jak jest wyposazony gabinet:sorry: bo moj gin nie ma i daje skierowanie do innego lekarza wtedy i tak samo mialam w warszawie w poprzedniej ciay jak juz na nfz zaczelam chodzic ze tez mnie kierowali do innego lekarza pietro nizej coprawda ale trzeba bylo 2 tyg czekac na samo usg po wczesniejszym umowieniu sie. tutaj na 1 wizycie bylam prywatnie u takiej babki co tez ma nfz ale powiedziala ze czekalabym na pierwsza wizyte 3 miesiace(zwyczajnie chciala zarobic) no ale wtedy to bym miala usg za kazdym razem, ona za 1 wizyte z usg i cytologia skasowala mnie 250 zl wiec odpuscilismy sobie i poszlismy na nfz. tamta moze i milutka byla ale tez bym byla mila jakby mi ktos tyle za wizyte placil:crazy: to nawet w warszawie jak na poczatku chodzilam do pani docent to z usg placilam 180 zl za wizyte a nie 250
 
reklama
To ja już miałam sporo USG...
Chodzę prywatnie od 6 tc i za każdym razem mam USG, ponadto miałam dodatkowe USG w Medicover w 6 tc potwierdzające ciążę, w 10 tc bo byłam bardzo przeziębiona i tak kasłałam, że dostawałam bóli podbrzusza, potem tydzień temu trafiłam na Izbę Przyjęć na Karowej z wysokim ciśnieniem i trzeba było zobaczyć, czy serduszko bije, a w piątek miałam ustalone USG te w 12 tc. No i dziś będę miała na wizycie ale na wizycie to jest takie króciutkie, żeby serduszko sprawdzić ;)
 
Do góry