reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie czerwcowe u lekarza:)

No to ja po wizycie:)
Dzidzia 12 cm:) wszystko ok,pierwszy raz badał mnie ginekologicznie i też ok szyjka długa twarda i krzyzowa tak powiedział. A no i na 70% będzie dziewczynka. Powiedział ,że chłopca to on nie widzi ale na 100% powie mi za 4 tygodnie:)
 
reklama
No to ja po wizycie:)
Dzidzia 12 cm:) wszystko ok,pierwszy raz badał mnie ginekologicznie i też ok szyjka długa twarda i krzyzowa tak powiedział. A no i na 70% będzie dziewczynka. Powiedział ,że chłopca to on nie widzi ale na 100% powie mi za 4 tygodnie:)

Gratuluję udanej wizyty :-) dobrze byłoby żeby jakieś dziewczynki się u nas wysypały u nas wróżą dziewczynkę bo niby taka wstydliwa ;-)
Widzę że nasze maluszki nawet podobnej wielkości są
 
Tialana Tobie też gratuluję :tak::tak::tak: dopiero teraz poczytałam wcześniejsze wpisy:) No podobne te nasze dzieciaczki:) następne usg będzie połówkowe a u Ciebie też?
 
Ja już po wizycie.
Niestety serduszka nie posłuchałam. Mam takiego energicznego smyka że położna złapała go na 2 sekundy i się schowała fasolinka :)
Na chwile obecną ma 88 mm i fika.
Następna wizyta 9 stycznia
 
ViolaPop Dziękuję :-)
To będzie 21tydzień więc wychodzi na to że połówkowe choć pani doktor nic o tym nie wspomniała ;-)


Aylin to bardzo dobrze że dzidziuś taki ruchliwy, niedługo cały brzuch ci będzie podskakiwać
Gratuluję tego wiercipięty :tak:
 
Grauluje udanych wizyt:tak:
Na 100% bedziemy pewne jaka plec jak sie maleństwo urodzi:-D
znam dziewczynę, ktorej synek jezdzil w rozowym wozku;-):-)

ja dopiero o plci dowiem sie 8 lutego (wtedy mam USG) ale wytrzymam, muszę;-)
 
Ja może płeć poznam przy następnej wizycie. Gin powiedział, że spróbujemy. Na razie zdecydowanie za wcześnie. Jak to określił - "dopóki jajek w pełni nie widać to On nie powie czy chłopak czy babeczka" :) A jak nie przy następnej - to jeszcze przy kolejnej :)
AAAA po badaniach - ja schudłam, maluch urusł i mam pozwolenie na wszelkie wigilijne słodkości.
 
Ja już po wizycie.
Niestety serduszka nie posłuchałam. Mam takiego energicznego smyka że położna złapała go na 2 sekundy i się schowała fasolinka :)
Na chwile obecną ma 88 mm i fika.
Następna wizyta 9 stycznia


To tak jak Ja wizyta 9 stycznia mamy podobny suwaczek to może i moja już dosięga 9 cm można porównywać :-):-) okaże się na wizycie....:-)
 
reklama
Ja chodzę do gina prywatnie, prowadził też moją pierwszą ciążę. Mam za sobą cztery wizyty, 3 usg w tym ostatnie genetyczne - o wynikach już Wam donosiłam :-) Kolejna wizyta 2 stycznia, a usg w połowie lutego - lekarz obiecał, że poznamy płeć :tak:
 
Do góry