reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie czerwcowe u lekarza:)

reklama
siula- gratuluje :-)

gratuluje wszystkim udanych wizyt

ja dziś po wizycie i ktg , wszystko w sumie bez zmian

ktg - wzorcowe , skurczy brak , małyy jak nigdy bardzo ruchliwy dziś był :szok:

wizyta - szyjka skrócona , młody główką w dół , wpasowany w kanał rodny , jedyny minus to wody w dolnej granicy normy:-( L4 wystawione na 10 dni w czasie których mam urodzić

w związku z nieobecnością mojej gin przyjęła mnie inna i znowu nie znam rozmiarów małego :no: więc jako chyba jedyna nie wiem jak duży chłopek we mnie siedzi :zawstydzona/y:
 
kifsi ja też nie wiem, ale obstawiam ze bedzie podobnych wymiarow jak Kuba, czyli 4kg a nawet ponad:tak: (Kuba wazyl 4.300 jak sie urodził). No ale dowiem sie ile już za tydzien w piątek :)

gratuluję udanych wizyt:-)
 
siula- gratuluje :-)

gratuluje wszystkim udanych wizyt

ja dziś po wizycie i ktg , wszystko w sumie bez zmian

ktg - wzorcowe , skurczy brak , małyy jak nigdy bardzo ruchliwy dziś był :szok:

wizyta - szyjka skrócona , młody główką w dół , wpasowany w kanał rodny , jedyny minus to wody w dolnej granicy normy:-( L4 wystawione na 10 dni w czasie których mam urodzić

w związku z nieobecnością mojej gin przyjęła mnie inna i znowu nie znam rozmiarów małego :no: więc jako chyba jedyna nie wiem jak duży chłopek we mnie siedzi :zawstydzona/y:
Dołączam do klubu niewiedzących w Australii nie mają zwyczaju robić takich pomiarów...jedynie z 30 tyg pamiętam wagę 1780g i dalej juz niesprawdzaja jedynie wielkośc brzucha centymetrem. Po porostu jak niema potrzeby ani jakiejs sytuacji zagrażającej życiu dziecka nieingerują w usg.
Po ostatnich moim przebojach w szpitalu miałam 4 razy usg i jedynie powiedziano ze wszystko świetnie pracuje i sie rozwija...
Termin na pon 11.06. jeśli nie ruszy we wtorek na kontrolę.:-:)-)
 
Ostatnia edycja:
Wlasnie wrocilismy ze szpitala, co najwazniejsze z malutka wszystko dobrze, podlaczyli nas do KTG i moglismy zobaczyc jak ona reaguje na nasze glosy, od razu serduszko szybciej zaczynalo jej bic :-D
Wyszlo tez sporo skurczy i to takich nawet bolesnych.
Ale niestety polozna sprawdzila mi szyjke i powiedziala ze jest DLUGA :szok::-( co nie zapowiada szybkiego porodu.
Tak wiec masaz szyjki zaliczony :-( a ile krwi mi przy tym polecialo i dalej leci :-( a bolalo jak cholercia z tylkiem po lozku latalam :zawstydzona/y:
Termin na 18 czerwca mam wyznaczony na wywolanie porodu czyli rowne 2 tyg po terminie :-(
A ja juz myslalam, ze to lada dzien....... Jestem zalamana........:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:
 
Sunshine kurcze nieciekawie to już połowa 41 tygodnia, a szyjka długa?? chociaż może po masażu pójdzie natychmiast, tego ci życzę:tak:
 
Polaa- 2 tyg po terminie z USG :-( 14 czerwca mina 2 tyg po OM.

Boli mnie teraz caly brzuch i dalej krew leci :-( nie wiem jak to mozliwe ze tydzien po terminie a szyjka jeszcze dluga??? oprocz oleju rycynowego juz wszystko wyprobowalam i cala ciaze aktywna jestem, nie wiem od czego to zalezy:confused:


Jutro przychodzi polozna i nie wiem czy sie zgodzic na kolejny masaz?


Dzieki dziewczyny tez mam nadzieje, ze to pomoze i mloda sie ruszy.
 
reklama
Wlasnie wrocilismy ze szpitala, co najwazniejsze z malutka wszystko dobrze, podlaczyli nas do KTG i moglismy zobaczyc jak ona reaguje na nasze glosy, od razu serduszko szybciej zaczynalo jej bic :-D
Wyszlo tez sporo skurczy i to takich nawet bolesnych.
Ale niestety polozna sprawdzila mi szyjke i powiedziala ze jest DLUGA :szok::-( co nie zapowiada szybkiego porodu.
Tak wiec masaz szyjki zaliczony :-( a ile krwi mi przy tym polecialo i dalej leci :-( a bolalo jak cholercia z tylkiem po lozku latalam :zawstydzona/y:
Termin na 18 czerwca mam wyznaczony na wywolanie porodu czyli rowne 2 tyg po terminie :-(
A ja juz myslalam, ze to lada dzien....... Jestem zalamana........:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

Bidulaaa nie zazdroszczę...jak badali moje rozwarcie to myślałam, że twarz mu skopię...a co dopiero masaż szyjki :/ Dzielna jesteś! Trzymam kciuki za postęp porodu...wiesz...ja dziś odebrałam od kumpelki takie kulki Arnica c1000...nie wiem czy to działa, ale podobno jest świetne na rozwarcie...działa szybko...i mam to pod język brać juz na porodówce...mało w necie na ten temat...ale może poszperasz...może to pomoże...trzymaj się...a ja trzymam kciuki za Was :*
 
Do góry