reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

reklama
W końcu ktoś napisał:) u nas super, Mała rośnie i zdrowa cały czas:) jutro mamy szczepienie, ale już tylko jedna dawka a nie trzy.. u mnie pół roczku 21. skończone:) ale leci.. a tyle co pamietam jak rodzilam:p dużo spacerujemy, korzystamy z pogody:) jemy zupki, deserki, sloiczki, i pijemy dużo wody i soczkow:) a co u Was? Opowiadajcie!:)
 
Natalka siedzi z pomoca jeszcze ale już niewiele brakuje żeby sama siedziala:) za to uwielbia się przekrecac z plecków na brzuszek i jak leży na macie to wędruje po całym dywanie:) dziś składamy kolyske bo Mała rozkłada się w nocy i już się nie mieści. Sypia na brzuszku:)
A to Niunia:)
 

Załączniki

  • 1403770780317.jpg
    1403770780317.jpg
    18 KB · Wyświetleń: 73
Matko a mi ten watek uciekl i dopiero teraz go odszukalam, nam wczoraj 7mies minelo u nas do siedzenia jeszcze brakuje i pozycja lezaca i pollezaca dominuje
Cayonka cudna fotka taka radosna Natalka
Karpula no ladnie jak juz Polcia siedzi
 
Ostatnia edycja:
U nas dzisiaj równiutkie pół roczku :) Borys jak kladziemy go na kocu na ziemi(bo mata edukacyjna juz za mala:p) to turla sie wszedzie a jak widzi kabelki to najlepiej mu to pasuje juz wszystko musimy chowac : ) 9 lipca kolejne szczepienie ale na szczescie tez juz tylko jedna porcja. Zabki nam chyba powoli wychodza bo marudny, slini sie baaardzo i wszystko do buzi kupilismy zel, na razie to pomaga. A jak u was z zabkami ??
Pamietacie jak wymienialysmy sie radami bedac jeszcze z brzuszkami :p nawet sie zrymowalo :) :-D
 
U nas lekarz mowil że może już coś się działać z zabkami:) mamy żel i tylko z 5 razy smarowalam bo więcej nie widziałam potrzeby:) u nas też wszystko ląduje w buzi, i też kable i wszystko co świecie jest uwielbiane:p ale najbardziej i tak psy i koty, pisk radości jak widzi:D
Jak u Was z jedzeniem? Naturalnie czy mm?
 
u nas juz jestesmy na etapie sloiczkow bo maly skubaniec nie chce wogole jesc takich naturalnych teraz mam zamiar ugotowac mu taki delikatny rosolek moze to mu posmakuje. A dajecie swoimi maluchom po trochu to co wy jecie czy jeszcze nie ? Wogole jakies deserki mleczne dajecie :)
 
reklama
Do góry