reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

...::Mamusie grudniowe 2013::.. :)

Karpula śliczna niunia, piękne oczka ma:)
Moja Mała je chlebek, buleczki ale oczywiscie w rozsądnych porcjach i zawsze pod okiem doby się nie zadlawila, wcina chrupki kukurudziane. Co do jedznia normalnego takiego jak my to gotowane na parze warzywa, mieska, zupki. No i sloiczki odpowiednie do wieku (deserki, zupki, dania) chociaż u mnie najlepiej zjadane są owoce:)
 
reklama
Karpula sliczna Polcia :-)
My zaczelismy z probami nowych rzeczy jak Raphael skonczyl 17 tydzien,oczywiscie to byly male ilosci.Na dzien dzisiejszy je warzywa,owoce,kaszki i mieso.Zapomnialam o jajku ale sie poprawie ;-) do picia daje wode ,swego czasu to soczkami i herbatami plul na odleglosc.No i jedziemy na sloiczkach,nieraz tylko owoce moje zje ale obiadki nie:cool: Mieszam moje wypociny ze sloiczkowymi i tam mam nadzieje,ze z czasem przejdziemy na gotowane a nie kupne.
 
No ja tez mam nadzieje że moj Borys przekona sie na moje obiadki a nie sloiczki.
A o to moj malutki 6.jpg : )
 

Załączniki

  • 6.jpg
    6.jpg
    20 KB · Wyświetleń: 70
angelika juz nie taki malutki :-) kawal chlopa z Borysa
A to Raphael
100_1372.jpg
 

Załączniki

  • 100_1372.jpg
    100_1372.jpg
    28,1 KB · Wyświetleń: 78
Ostatnia edycja:
Hej Dziewczyny ja tez po baaaardzo dlugim czasie zajrzalam na forum:) nasza Polcia jest niemala wazy prawie 9kg, a 7 mcy bedzie miala 7.07 :) gratuluje postepow Waszych Pociech :) korzystajac z okazji podpytam o nianie - ktos cos wie na temat fajnej osoby, ktorej moznaby powierzyc Mala? Mieszkamy w wawie na mokotowie. A moze ktoras z Mam bylaby chetna, zeby wspolnie zatrudnic nianie? My udostepniamy mieszkanie:) wowczas moznaby podzielic koszty:)
 
Patrysia z niania nie pomoge niestety.Ale tu na forum jest watek o nianiach luknij tam moze cos znajdziesz.
My wizyte mamy 21 wiec wtedy sie dowiem dokladniej ile wazy maly obstawiam ponad 8,6 -waze sie sama a potem z nim i taka roznica ostatnio mi wyszla.
 
reklama
Do góry