reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

reklama
hej ja jestem, czytam
spowodu klopotow nie mam sily pisac
masakra jednym slowem
seredecznie Was pozdrawiamy

a rzs to chyba reumatoidalne zapalenie stawów
Kamila, trzymam kciuki
 
ooo witaj roni

ales tajemnicza, klopoty precz!

dla mnie rzs to tak jak roni pisze, ale kto tam wie, teraz tych skrotow od groma

spadywam do roboty
 
aaa - no bo ja zrozumiałam ,,idę do gin" hehe, to i mi sie z rzęsistkiem skojarzyło :cool2:;-) Kamila - rozwiej wątpliwości i przestań się łamac:tak:

roni - a co tam???????
 
w sumie to kicha
Marek wyjezdza, ja zostaje z bajzlem calym i dwojka dzieci bez wizji nawet zlamanego przedszkola
Jasiek dalej nie gada, ale ponoc wsio z nim ok ;-)
Blanka prawie chodzi
bank nam przyslal 3200 zl do zaplaty ubezpieczenia od niskiego wkladu
takiej kasy nie mamy, a do 29 czas
jak nie bedziemy miec kasy, wymowia nam umowe kredytowa
 
Roni, współczuję :-(
Kamila - dużo chorób ma takie objawy jak RZS, a skąd ten pomysł że to to? Nie dołuj się na zapas, bo może się okazać że wcale to nie to jest.
Ja się dziś jakoś zebrać do kupy nie mogę...
 
w Poznaniu dzisiaj mega wiatr, jakas niespokojna pogoda i tez jak Kasia nie moge sie zebrac, wrocilysmy ze sklepu i nic mi sie nie chce robic...

Roni :(
Kamila Kasia ma racje i nie czytaj w necie bez sensu tylko sie nakrecasz
 
Roni, tylko spokojnie. My wiecznie na jakis niedoplatach w banku ( kredyt na dom). Jaki bank macie? Dziwie sie, ze macie jakies ubezpieczenie od niskiego wkladu wlasnego. My mamy na 100% i nie mamy takiego w ogole. No, ale niewazne. Dobrze byloby abyscie sie wybrali do banku, powiedzieli, ze w chwili obecnej nie macie takiej kasy. Ze macie dobra wole zaplacic, ale niestety teraz brak mozliwosci. Zapytajcie, czy mozna to zaplacic chocby w dwoch-trzech ratach. Dowiedzcie sie jakie macie mozliwosci. I spokojnie, bankowi tez zalezy na tym, abyscie utrzymali kredyt. Tak szybko banki nie dzialaja, zeby wycofywac kredyty. Bo dla nich to tez klopot. I naprawde powinni pojsc wam jakos na reke. Ja wiem doskonale jak sie czujesz.

Ja jesli o Kamile wlasnie pomyslalam o reumatoidalnym zapaleniu stawow i o...jakims innym badziewiu, ale to takie moje glupie skojarzenie.

U nas pizgawica jakich malo. Juz wczoraj wialo jak cholera. Ja od dluzszego czasu jestem poddenerwowana. Dzis czekam na wyniki czesci badan mojego taty. Strasznie sie o niego martwie.
 
hej!!

i
kicia - a my jesteśmy ciekawe co u was właśnie? Jak starania? Rozpoczęte? Jak budowa?, Jak Olafek?

Ditus buziak!;-)
u nas ok!staranka rozpoczete w tym miesiacu. budowa troche rozciagnela sie w czasie ze zwgledu na brak czasu. teraz bedziemy robic wylewki-podlogi no i jak to przezschnie zacznie sie juz typowa wykonczeniowka.
Oli bardzo dobrze, rosnie, rozrabia -wszedzie go pelno. bardzo zywe dziecko.

kicia gratuluje kupki kibelkowej, u nas siusiu no problem, kupka tragedia:baffled:

dziekuje a ja gratuluje siusiu kibelkowego :-D

Kate bardzomi przykro :((

Roni kurcze no to macie teraz na glowie... trzymam kciuki za pozytywne zalatwienie spraw.

Patrycja super ze maly zadowolony.a klatwagoominela?

Kamila co sie dzieje?

Pozdrawiam wszsytkie grudnioweczki :tak::-):-D
 
reklama
Manka dostala sie do przeszkola! Nie do tego co chodzi Julka, ale to podobno jest lepsze i trudniej sie tam dostac. Ale nam sie udalo przez meldunek. Jupiiii! Ciesze sie jak lysy na czapke!
 
Do góry