reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

reklama
Nonek, juz bylismy, niestety mamy zabuli co okazalo sie, ze w tym calym ubezpieczeniu jest tez moza o tym, ze jak nie bedziemy miec kasy, to oni sciagna na minus i tak i tak z konta
no ja pamietalam o tym, ale nie tak zeby sie bac ze mi takie g wyskoczy
mamy w millenium kredyt we frankach
ze frank szalal, to mimo ze splacamy 3 lata, mamy prawie tyle samo dalej do splacenia, podobno mozemy pisac pisma do banku, wziasc rzeczoznawce, ktory udowodni ze wartosc mieszkania wzrosla wiec ten niski wklad w tym sie zamyka, ale to dopiero po tym co teraz zaplacimy.... jednym slowem kanau

Nonek gatulejszon, moj gzub dalej bezprzedszkolowa sierotka
 
Roni my tez w mielenium:eek:, ale w zlotowkach. Moze warto sie pozniej postarac o taka wycene przez rzeczoznawce. Poza tym nie mozecie pisac pisma o obnizenie oprocentowania? Ja zawsze przynajmniej raz do roku pisalam ( jak mialam u nich kredyt we francach) i w wiekszosci mi przyznawali obnizenie. Najlepiej to gadac z tymi z wawy przez tel, niz z tymi kretynami co siedza w banku. Juz nieraz sie przekonalam.
 
Roni wspolczuje kolopotow:-(
Aenye super zdania skleca mlody podroznik:tak::-D super akcja z mama, nie zazdroszcze!
Kamila nie lam sie, czekaj na wyniki:tak:
Kicia super sprawa z wlasnym domem, ciesze sie zejuz tak malo do wykonczenia zostalo! no i 3 mam kciuki za wasze starania;-):tak:
Dita he rozumiem, ile to razy mialam podobnie:eek: dlatego albo konkretnie mowie coma robic albo ide do sprawdzonej osoby:sorry: a najwazniejsze ze zabawa sie i tak udala:tak:
Kate 3 maj sie!
Kasiu z ja cie ciagle zebrac do kupy nie moge! masakra

Ja wykonczona po pracy, Brunek super postepy z mowa, pieknie liczy prawie do 20, tylko po takim calym dniu rozlaki to bym go zjadla, taka jestem steskniona:laugh2::sorry:
no i przez ta cholerna grype zastanawiam sie czy pojade na wakacje i tu pytanie do eksperta [Kasia Z] jechac nie jechac? wakacje na Ibizie????
 
hejo babencje :-)

Roni
, masakra :-( ......

kamila
, trzym sie i nie projektuj sobie za duzo, co? :-) nie ma co sie martwic na zapas. pewnie to cos innego!

u nas ok. wczoraj postrzyzyny mojego syna - pierwsze !!!!!!!!!!!!! wyglada cudnie, pieknie, no normalnie taki z niego sie zrobil przystojniak, ze halooo! moglabym go zjesc (kasu ;-) ). az nie wiem, czemu tak dlugo zwlekalam z tym obcinaniem klaczkow. straszne juz mial siano.

nonek
, przedszkolne gratulejszyn.

wszystkim milego dziona :-)
 
Najlepiej to gadac z tymi z wawy przez tel, niz z tymi kretynami co siedza w banku. Juz nieraz sie przekonalam.

Fakt :tak:
A z rzeczoznawcą to nie wiem, czy się tak uda, chyba, żeby teraz, bo ostatnio mieszkania, przynajmniej w Gdańsku, super lecą z ceną w dół. Już praktycznie nowe sprzedają się za tyle co dwa lata temu jak patrzę. :-( Bez sensu tysiaka się wybulić na rzeczoznawcę, żeby wam wycenił na tyle ile jest...

Kasu, ale nie rozumiem pytania? Grypę masz czy grypy się boisz? Kiedy ta Ibiza jest?

Aenye - dawaj foty młodego :tak:

Ja wczoraj byłam u dentysty z Pepe - jakoś mocno mu się podobało, rechotał na głos. Najbardziej lubił zasysacze :-D Na razie bez oglądania zębów, następnym razem będzie oglądanie. :-)
 
Hej kochane:-)

czytam wsio:tak:
ale weny na pisanie brak:-(

już wyłażę z dołka...
co się stało z koleżanką moją?
alkohol+leki+odwyk+alkohol+inne rzeczy+serce -->
[*]
nie widziałam jej ze 3 lata
ale to taki szok był dla mnie, że oj:-(
w sumie to Paweł z nią chodził przede mną
włściwie to, że się rozstali --> jesteśmy małżeństwem
co za ironia losu:baffled:

dobra nie smęcę już kochane

Nonek super z przedszkolem!!!
Roni mocno tulę, piszcie, dzwońcie, piszcie - zamęczcie bankowców... niech wam wszystko piszą!!! na papierze wsio bierzcie, nie na gębę - już nauczonam doświadczeniem niestety :/
 
reklama
Kate aTobie to nie za dobrze :-p;-).

Kasu spokojnie, wydaje mi sie, ze z ta swinska grypa to jakas niepotrzebna panika.

Ja wracam do walcowania. Moj monsz wpadl na pomysl i sam zrobil walec. Wzial wielka beczke po jakims oleju, zalal ja betonem ( chyba ze 3 taczki weszly), zespawal raczke i teraz mam taki walec, ze ho ho.
 
Do góry