reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

witam goraco i GRAULUJE nowym grudniowym mama i juz calu rok zaplnil sie,ale czas ucieka ;)
zycze kazdej pomyslnej ciazy,bez stresow,duzo zdrowia i radosci z tego wspanialego cudu ;D ;D ;D
spokojnej ciazy kobietki
Moja kolezanka wlasnie sie dowiedziala,ze jest w ciazy i pewnie do was juz niedlugo zawita,dalam jej namiary na nasze forum,oj cieze sie znia ogromnie ;D ;D ;D

majowka
 
reklama
Czarna jeszcze raz gratuluję serdecznie ;D Zrób sobie jakiś śliczny suwaczek żebyśmy wiedziały jak się rozwija Maleństwo!

A tak w ogóle gratuluję wszystkim grudnióweczkom! Jak ten czas szybko leci... Dopiero co powstawał nasz wątek październikowy a tu już i listopadóweczki i teraz Wy! :)
 
Do lekarz wybieram sie w czwartek.
Troszkę sie martwie bo dwa tygodnie temu, gdy jeszcze nie wiedziałam o ciąży, byłam chora i zażywałam antybioryk  :-[
To był drugi tydzień ciąży. :(
Mam nadzieję że wszystko będzie ok
 
Witajcie
Z wrażenia jak pisałam informacje o moim maleństwie zapomniałam wam pogratulować tak wiec:
  GRATULACJE dla mam i tatusiów aby wasze maleństwa zdrowo się rozwijały.

dorotak jeśli mogę cie uspokoić to wydaje mi się ze niepotrzebnie się zamartwiasz odnośnie tego antybiotyku bo jeżeli dobrze czytam to w czasie brania jego miałas dopiero ovu. Tak więc nie denerwuj się i glówka do gory.

Ja jeszcze nie wiem kiedy ide do lekarza może w przyszłym tygodniu, jak narazie według kalendarzy inter. data porodu wychodzi mi na 10 grudnia:))

Pozdrawiam
 
czarna79

gratuluję z całego serca Tobie i wszystkim grudnióweczkom!! Na pewno swtorzycie super wątek. Myślalam, że będę się cieszyć arzem z wami, ale jak widac nie było mi to dane. dzisiaj poroniłam.

pozdrawiam was, życząc zdrowia dla was i waszych maleństw :) :) :)
 
kajda pisze:
czarna79

gratuluję z całego serca Tobie i wszystkim grudnióweczkom!! Na pewno swtorzycie super wątek. Myślalam, że będę się cieszyć arzem z wami, ale jak widac nie było mi to dane. dzisiaj poroniłam.

pozdrawiam was, życząc zdrowia dla was i waszych maleństw :) :) :)


Kajda! Trzymaj się! Bardzo mi przykro...
 
Kajda Bardzo mi przykro wiem jak Ci jest cieżko kiedyś też straciłam swoje maleństwo i musiałam byc czyszczona. No niestety los jest nieubłagalny dla nas, ale nie mozesz sie poddawac główka do góry a my tu jesteśmy po to aby Ciebie wspierać. Buziaki

Kate_less nie mam zielonego pojęcia czy można pić takową herbatkę. Ale mam pytanko czy zwróciłaś uwagę na nasze suwaczki???

 
reklama
Katee..less... z tego co mi wiadomo czerwonej jak i zielonej nie wolno pic w ciazy..:)
a o jaka czerwona Tobie chodzi jesli z tej serii..Bio ..cos tam..to bron boze zadnej nie wolno pic tej serii herbat..ale ostatnio widzialam ze wyszly jakies dla kobiet w ciazy wlasnie tego gatunku..:)
 
Do góry