reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

Czarna79 - suwaczki mamy fajne! Jutro idę do lekarza, z mężem... super
A herbata to mam czerwona herbate pu-erth w domu, uwielbiam ją i nie wiem czy ją mogę pić. Kawke pije rano, nie mam mdlosci - super. Tylko drżni mnie zapach czekolady! Z Asiunią w ciąży drażnił mnie zapch sklepu mięsnego, bleee! A co was?
 
reklama
Didi - a Ty co sie tu udzielasz :p ach ten sentyment do grudnia :) Tez cos czuje ze z dziewczynami bede przezywac ich ciaze ;)

kate_less pisze:
Czarna79 - suwaczki mamy fajne! Jutro idę do lekarza, z mężem... super
A herbata to mam czerwona herbate pu-erth w domu, uwielbiam ją i nie wiem czy ją mogę pić. Kawke pije rano, nie mam mdlosci - super. Tylko drżni mnie zapach czekolady! Z Asiunią w ciąży drażnił mnie zapch sklepu mięsnego, bleee! A co was?

Kate - jak nic teraz synus :) :) :) Ja z paulinka tez musialam omijac miesny, ale z Wiktorkiem nie draznila mnie czekolada ;D ale roznie bywa :)
 
Kate/....o wlasnie o ta czerwona mi chozilo..pomieszaly mi sie te herbaty..hehe:D

Wanda..a co sentyment sentymentem..ale trzeba pilnowac maluskich fasoleczek w koncu to nasze nastempczynie..:)
 
Witam Wszystkie kochane grudniowe mamuski!!! Moj termin przypada na 4 grudnia, bardzo jestesmy z mezem szczesliwi, mam tylko nadzieje ze wszystko jest dobrze z malenstwem, bo praktycznie zadnych objawow, nie mam. Bola mnie tylko piersi i tyle :D , pozdrawiam Was kochane, mam nadzieje ze bedziemy sie wspierac nawzajem przez te kolejne 8 miesiecy :laugh:
 
dzień doberek
kate_less właśnie o to mi chodziło z tymi sywaczkami że z pierwszymi i z drugimi idziemy łeb w łeb:))

Co do mojego samopoczucia to jest ok wczoarj troszku brzuszek pobolewał, czasami bardziej bolą piersi najgorzej przy dotykaniu. A tak pozatym to czuje się świetnie. Ale jak mam się czuć inaczej skoro radość mnie rozpiera. Tak naprawde jeszcze nie dowierzam że będę miała kolejne maleństwo:)

 
reklama
Witam serdecznie,

dzis wizyta u gina. Potrzebuje zaświadczenie i zwolnienie:( Nie mogę jezdzic samochodem, a do pracy mam z 350 km. Jeszcze z 50 km przejad, ale później, to drżni mnie zapach spalin z innych samochodów, duszno mi i nie dobrze. Ale moge pracować w domciu. Tak myślę. A poza tym czuje się śietnie. Tylko sutki mam cholernie wrażliwe. Nawet koszulka do spania drażni je. I trochę kłuje mnie brzuch po lewej na dole. Co to?
 
Do góry