reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

mamusie grudniowe:)

a to zdjęcie
 

Załączniki

  • 23 i 24sierpnia 2006 034.jpg
    23 i 24sierpnia 2006 034.jpg
    24,7 KB · Wyświetleń: 46
reklama
Mało tego, że kolejna dziewczynka to jeszcze kolejna Natalia :D cieszę się bardzo i GRATULUJE :)

margaret możesz przekazać koleżance, że ma słodziutkiego facecika :)
 
To było do przewidzenia:) Ja mam trzy siostry, mąż dwie, a poza tym mam już córcię:) Najważniejsze,ze zdrowa. martwi mnie tylko troche II stopień dojrzałości łożyska. Nic konkretnego w internecie nie znalazłam, ale wiem,ze chyba to za wcześnie na II stopień. czy ktoś coś wie więcej na ten temat???
 
Dita Nieistotna jest dobra w tych badaniach wszystkich może ona by pomogła ale niestety ostatnio jakoś się nie odzywa :( Spróbuje coś poszperać
 
Hej babeczki.. ja zle sie czuje, maluszek lezy nizutko, bole i skurcze meczą mnie pomimo no-spy... dlatego staram sie lezec, chociaz nie do konca wychodzi :)
4 wrzesnia ide na kontrole wiec opowiem wam co i jak, co z cukrem i co z usg
Psychicznie czuje sie dobrze, nie mam czarnych mysli :)

Trzymam kciuki za wasze zdrowka :)
 
reklama
Nie ma reguły kiedy jaki stopień dojrzałości.Jedne mają prawie całą ciążę 2 i jest ok a innym łożysko się starzeje znacznie szybciej i już w 5-6 miesiącu mają 3.czyli takie jak przed porodem. Lekarz sprawdza na USG przepływ i widzi jak łożysko pracuje i czy spełnia swoją funkcję.Po tym się rozpoznaje jaki jest stopień dojrzałości łożyska.

Pan Granum ocenił stopnie dojrzałości łożyska czyli inaczej jego starzenia się, co ma bezpośredni związek z jego wydolnością, a więc możliwością prawidłowej wymiany pomiędzy matka a płodem. iii stopień powinien dotyczyć ciąży 2 tygodnia przed porodem. Zbyt szybkie starzenie się łożyska w konsekwencji powoduje szybszy termin porodu.
Też znalazłam to co margaret i myśle, że stamtąd troche się dowiesz :D

Nieistotna to wypoczywaj kobietko :) dobrze, ze się odezwałaś :) trzymam kciuki za wasze zdrówko :D
 
Do góry