reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

Kevinko!
Gratuluje II kreseczek! Jednak psychika potrafi blokowc cud poczecia. Ale najwazniejsze ze sie udalo! Na pewno spotkamy sie na watku Listopadowek 2009 bo ja mam termin na 15 listopada. To wg kalkulatora. Zobaczymy co pokaze pierwsze usg :)

Pozdrawiam a wszystkim starajacym sie zycze szybciutko ujrzenia wypragnionych II kreseczek na tecie!!
 
reklama
Witajcie Kobietki!!!!

bardzo dobry wątek otóż my z mężusiem tez staramy sie o drugiego bobaska ale mielismy małe propblemy gdyz moj pierwszy synus ma pół roku i ponad miesiac temu skoczyłam go karmic a @ nadal nie ma dzisiaj pojde do apteki i kupie tescik :) chyba ze stchórze hihi. Troszke sie obawiam drugiego dziecka ale bardzo chce aby sie wychowywali razem potem juz bede miała spokój gdy podrosna....Mam nadzieje ze druga dzidzi juz w drodze. Pozdrawiam serdecznie i gratuluje przyszłym mamusiom
 
witam - wieki mnie nie bylo...tzn.podczytuje Was prawie codziennie!:biggrin2:ale jakos nie zawsze sama mam co pisac..:baffled:

Przede wszystkim Gratuluje tym ktrym sie udalo- oraz tym, kore znaja plec swojego bejbika!
Trzymam kciuki za nas pozostale;-)

i uderzam z pytaniem- bo...nie kumam o co chodzi z moja temp.


moja temp utrzymywala sie ok 37.00...w dniu owulki (wg obliczen i uczucia - klucia jajnikow, wzdetego brzucha, babelkow...taki dyskomfort comiesieczny w dniu owulki) wypadla wczoraj/dzis(13/14 dc)...i mierze temp- a tu wczoraj 36,8 a dzis 36,6 -----------to prawidlowo?...owulke mam dzis...czy spadek temp. zapowiada owulke- bo juz glupieje........................


blagam pomozcie!:baffled:
 
witam. jestem juz mamą super synka ale chcielibysmy miec z męzem drugą dzidzię, staramy się dopiero od 4 cykli ale za kazdym razem jak@ przychodzi to ryczę jak bóbr. juz mialam nadzieje ze w tym miesiacu sie uda bo sie przyłozy;lismy do staranek bardzo, a tu nic z tego nie wyszło. niestety nie mam regularnych cykli i nijak nie moge sie zorientowac kiedy ta owulacja:zawstydzona/y:. czy mogę do was dołaczyc?
 
witam. jestem juz mamą super synka ale chcielibysmy miec z męzem drugą dzidzię, staramy się dopiero od 4 cykli ale za kazdym razem jak@ przychodzi to ryczę jak bóbr. juz mialam nadzieje ze w tym miesiacu sie uda bo sie przyłozy;lismy do staranek bardzo, a tu nic z tego nie wyszło. niestety nie mam regularnych cykli i nijak nie moge sie zorientowac kiedy ta owulacja:zawstydzona/y:. czy mogę do was dołaczyc?



witaj pewnie że możesz dołączyć:tak:słuchaj a może warto uregulować cykl co:eek:;-)po śluzie możesz zauważyć kiedy jesteś płodna lub na monitoring po @ byś szła i ginekolog powie jak pechęrzyki się rozwijaja i podpowie kiedy jest szansa na zapłodnienie:tak::-)
 
powiem szczerze ze przy pierwszym dziecku nie wiedzialam w ogóle nic o sluzie o owulacji itp, nie interesowalam sie tym , dostawalam duphaston bo bez przerwy mialam torbiele i nieregularne cykle i trach ciach 3 miesiace przed slubem pojawila sie fasolka, a ja bylam tak zszokowana i szczęśliwa jak nigdy w zyciu. no cóz ciąza nie należala do łatwych prawie cala przeleżana ale warto bylo:-D:-D:-D.
Dopiero teraz zaczęłam sie wgłebiac w tajniki poczęcia dzidzi:zawstydzona/y:.
zrobiłam badania na hormony i gin powiedziala ze sa ok nawet progesteron z ktorym mialam problemy( badania byly w listopadzie moze powinnam powtórzyc?). gin stwierdzila rowniez ze jak do czerwca nic nie wyjdzie to moze znow powrocimy do dophastonu:baffled:.
martwi mnie jeszcze cos ... otóz ja mam cały czas mleko w piersiach nie jakies lawiny pokarmu ale kropelki sie pojawiaja a synka karmilam tylko 1 miesiąc:szok: bo pokarmu nie mialam duzo a on z racji wczesniactwa nie umial dobrze ssac:zawstydzona/y:. nie wiem juz sama .
 
BOMBELEK ja tak samo sie nie interesowałam przy pierwszym dziecku co przez to nie wiedziałam dokładnie co i jak ;-)pomogły mi testy owulacyjne:tak:a mleko mozesz mieć czasami tak jest;-)mojej kumpeli tez tak jest a juz dłuuuuugo nie karmi:tak:
 
reklama
Do góry