reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie jako Staraczki po raz drugi :-)

reklama
Ło Matko!!! Jak mi się przypomną jego próby przed porodem z Wikim to mnie ciarki przechodzą... Siedział 3 godziny i w końcu sama się musiałam nagimnastykować :-D
biedny sie bał zeby Cię nie zaciąć pewnie, hehe,
podziwiam ze dałas rade sama, ja nie dałam za żadne skarby świata, ogromny mialam ten brzuch dlatego
 
Teraz będzie gorzej, bo tamtego nie miałam aż tak nisko. A w ogóle to ja się goliłam w domu a na porodówce jeszcze raz mnie goliła, bo chyba odrosło.
 
No mnie tez chciały golić ale oznajmiłam ze juz "łysa" jestem;) Wolałam sie ogolić bo jakby mnie może na sucho goliły to ja dziękuję, !!!!!:szok:

Mój mały juz leży i wcina mleko, wiec zaśnie zaraz :)))))))))))
 
czuje sie dobrze- dziękuję ze pytasz, staram sie nie myślec o tym co było, tylko iść dalej, ;):) Wiem ze sie ułoży to jakoś, czekam na @, dziś juz 31 dzień "cyklu" i nadal cisza, brzuch bolał pare dni temu ale cisza ciągle !!!!!!!!! Kurcze tak bym juz chciala dostać i ruszyć z miejsca a tak to dupa blada !!!!!!!!!!!:(((((((
 
Kasiurek - jak ja Cię dobrze rozumiem! Też mam dość roboty, dlatego jak najdłużej chcę teraz być na zwolnieniu na rehabilitacji ;]

a co do golenia, to ja się do końca ciąży sama goliłam :-D ale ja już wprawiona, bo ja od ho ho ho "łysa" tam jestem :-D a no i ja miałam łatwiej, bo ja w 8 m-cu urodziłam, nie w 9tym :-p
 
Na pewno się ułoży a nie "jakoś". Wiem, że spotkała Cię tragedia, bardzo się przecież cieszyłaś. Nawet nie wiedziałam jak Cię pocieszyć, bo sama nie wiem jak bym się zachowywała. Kochana będzie dobrze. Będzie jak będziesz chciała: urodzisz w marcu lub kwietniu!!!:-D:tak:
Rysica takie małe pytanko: a używasz jakiś preparatów żeby nie swędziało?:-D
 
No i rozwinął sie fryzjerski temat :-D
Ja już po obróbce, przyjdzie małż to może go wykorzystam...
I zrobiłam sobie sałatkę bo coś mnie naszło, pyszotka, mogę się podzielić bo mam sporo
 
reklama
Do góry