reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.::: Mamusie kwiecień 2014:::.

Witajcie kwietnióweczki:) Dołączam bo teścik pokazał dwie kreseczki:)

Tygryseczek, AniolekBB, wiatr&woda[SUB], [/SUB]madziolina_p, żabucha, Was kojrzę ze staraczek:) cieszę się, że się udało:-p
 
reklama
trawa gratuluje pięknego przyrostu bety. Nic tylko się cieszyć.

ola szkoda że wizyty nie miałaś. Każda z nas się niecierpliwi. Chociaż muszę Wam powiedzieć że w drugiej ciąży nie mam takiego ciśnienia jak w pierwszej. Spokojniej do tego podchodzę, bo wiem że nerwy w niczym nie pomagają. Plamień żadnych nie mam, senna jestem okropnie i mega zmęczona i rozkojarzona. Brzuch tylko pobolewa mocniej niż w pierwszej ciąży ale i tak dzisiaj już lepiej niż w weekend, bo rzadziej. No ale też nie mogę sobie tak poleniuchować jak w pierwszej ciąży bo mój roczniaczek nie daje mi spokoju.

Z Tymkiem to dokładnie wiem kiedy zaszłam w ciążę, bo mąż był w delegacji i wrócił 13dc ( a mam 28 dni), wieczorem miałam plamienie owulacyjne (co mi się raczej nie zdarzało wcześniej) i zaraz po tym współżyliśmy. Dlatego od początku obstawiałam że to będzie chłopak. A tym razem nie mam pojęcia kiedy to było. Byliśmy na wakacjach, ale wtedy to powinnam być już po. A przed wyjazdem pamiętam że współżyliśmy tylko nie pamiętam którego dnia!!! I mąż też nie może sobie przypomnieć. Więc kompletnie nie obstawiam w co wycelowaliśmy. Przy pierwszym dziecku bardzo chcieliśmy dziewczynkę i byłam trochę zawiedziona że będzie syn, ale teraz jak mamy Tymka to nie wyobrażam sobie że mógłby być dziewczynką, bo jest cudowny. Co nie zmienia faktu że tym razem też bym chciała jednak dziewczynkę :D koleżanka mi wróży dziewczynkę, a ona się w wielu przypadkach ostatnio nie myliła. Ale co będzie to będzie. Byle by bez problemów minęła ciąża.
Ja odbierałam dzisiaj swojską wędlinkę i kiełbaskę, bo mamy takie dobre źródło i jak wiozłam ją samochodem to nie mogłam się powstrzymać żeby nie spróbować, tak mi pachniało. Na kolację też ją zjadłam i mi smakowała. Za to wcześniej moja mama kupiła torcik serowo-bezowy i nawet jednego kawałka nie zdołałam zjeść, bo był za słodki. Potem mnie zemdliło i musiałam coś zjeść żeby zmienić smak. Coś czuję że tym razem nudności dadzą mi się bardziej we znaki. Z Tymkiem zaczęły mi się dopiero ok. 9 tygodnia i trwały dosyć krótko. Wymiotowałam też tylko kilka razy. Zobaczymy jak będzie teraz.

A warsztaty w Łodzi są akurat w dzień naszej rocznicy ślubu, więc pewnie będziemy inaczej świętować.
 
kaśkasiunia witaj i gratulacje :-)

marcia331 ja też mam tak, że teraz jak mam dziewczynkę to nie umiem sobie wyobrazić jak to jest z chłopcem i dlatego mogą być dwie dziewczynki, ale z drugiej strony zawsze marzyłam o parce, więc chłopiec też będzie fajny ;) ale nie umiem sobie wyobrazić jak to jest z chłopcem
 
marcia331 ja mam tak jak ty - w tej ciazy naprawde jestem spokojniejsza, to moja trzecia ciąza, zatem ta druga była nerwowa po pierwszym niepowodzeniu.... a co do smakow- to jak cie nie bierze na słodkie to podobno chłopak będzie - ale nie martw sie u mnie sie nie sprawdziło - na słodkie mnie nie brało i były dwie dziewuszki
agutkaZG- ehh hormony... oby szybko nastrój się poprawił!


Wszystkie nowe mamy witam!!!!


Dobrych, spokojnych snów!!!
 
reklama
Do góry